2737
2734
عنوان

گریه های وحشتناک دختر دوسالم

348 بازدید | 25 پست

سلام خانم ها دخترم خیلی آروم بود چند وقته سرما خورده سر بهانه های الکی ۲۴ ساعته گریه های شدید میکنه جیغ میکشه اصلا هم آروم نمیشه میشه راهنماییم کنید چیکار کنم که آروم بشه به خدا از شروع روز تازه میترسم دیگه کلافم کرده

خدایا دریا دریا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خوب شاید عفونت و درد داره...الکی نمیشه که

اره دیگه سرما خورده عفونت سرفه آبریزش بینی آفت دهن داره دکتر بردم هنوز دارم دارو میدم خوب نشده

خدایا دریا دریا شکرت

وای دخترمنم مریض شده انقدجیغوداد میکنه

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
حتما جاییش درد داره گوششو ببین عفونت نکرده خدایی نکرده 

میدونم درد داره عزیزم آفت دهن داره و سرفه و ... میگم چیکار کنم گریه نکنه هلاک میشه بچه اینقدر جیغ میکشه

خدایا دریا دریا شکرت
2738
الهی بگردم 😔😔

منم بستری بودم بیمارستان بهش استرسم وارد شده کلاعصبی شده

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
منم بستری بودم بیمارستان بهش استرسم وارد شده کلاعصبی شده

اخی طفلی خدا کنه زودتر خوب بشن به خدا دختر من چهار روزه همش جیغ میکشه گریه هی میگم چی میخوای اینو بدم؟ اونو بدم ؟ توجه نمیکنه فقط گریه

خدایا دریا دریا شکرت
2706