2737
2734

دوستان نیت وحاجتمون سلامتی وظهور حضرت صاحب الزمان(عج) باشه❤

زمانش تاهر وقت تونستین هست

پست هاتون رولایک که میکنم برای حاجت دلتون صلوات میفرستم

اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(س)

سلام اجی ۱۱۸

آفریدگارا،  من اکنون آماده ام که تمام خوب وبدوجودم را به تو بسپارم،تمنا دارم یک یک نقصهای درونم راکه سد راه خدمت به تو و هم نوعان من است بر طرف کنی،و قدرتی عطا فرمایی تا از این پس به خدمت تو کمر بندم.آمین.۱۴۰۲/۸/۱۶شروع تغییر (کلام زیبا)🌹السلام علیک یامرتضی علی ع🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

۱۴ صلوات 🌹 

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
2738
سلام قبول باشه حاجت روابشین ان شاءالله

ممنون همچنین شما

آفریدگارا،  من اکنون آماده ام که تمام خوب وبدوجودم را به تو بسپارم،تمنا دارم یک یک نقصهای درونم راکه سد راه خدمت به تو و هم نوعان من است بر طرف کنی،و قدرتی عطا فرمایی تا از این پس به خدمت تو کمر بندم.آمین.۱۴۰۲/۸/۱۶شروع تغییر (کلام زیبا)🌹السلام علیک یامرتضی علی ع🌹

منم ۱۰۰تا

اللهم صل علی محمدٍ وال محمدٍ و عجلْ فرجهمْ#  

♦️انتخابات ،‌هم حق ملت است، هم یک وظیفه ی ملی است...♦️ فکر می‌کنی مجازیه، حرفی زدیو در رفتی؟! نه جانم حسابرسی بزرگتر در پیش داریم!    علامه طباطبایی( از اولیای الهی و از شاگردان آیت‌الله قاضی )فرمودند:این انقلاب متصل به ظهور امام مهدی علیه السلام خواهد شد... «اِنَّ الْحُسین مِصباحُ الْهُدی وَ سَفینَهُ الْنِّجاة» ،،،پیامبر عزیزمون فرمودن:وَلَايَةُ عَلِيِّ بْنِ أَبِي طَالِبٍ حِصْنِي فَمَنْ دَخَلَ حِصْنِي أَمِنَ مِنْ عَذَابِي   اطاعت از ولایت فقیه آزمون قبل از ظهور است...((یا الله یا رحمن یارحیم،یامقلب القلوب ثبت قلوبنا علی دینک 🤲))...اللهم عجل لولیک الفرج 🤲
@ghost_2005     @1399parsa    

سلام ۱۲۰ مرتبه🌹

به سه چیز تکیه نکن:  غرور،دروغ،عشق ،ادم با دروغ میتازد ،با   غرور می‌بازد ،با عشق میمیرد.      .دکتر علی شریعتی.             جانم فدای ایران 🇮🇷
سلام عزیزم قبول باشه💚

سلامت باشید خیلی ممنون از شما💗💗

به سه چیز تکیه نکن:  غرور،دروغ،عشق ،ادم با دروغ میتازد ،با   غرور می‌بازد ،با عشق میمیرد.      .دکتر علی شریعتی.             جانم فدای ایران 🇮🇷