2410
2553
عنوان

میگم کسی بوده لامپ تصویر(بک لایت)تلوزیونشون سوخته باشه ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2015 بازدید | 41 پست
چه فایده بازم خراب شد ،نمیدونم چرا گفتم خدارو شکر 🤣🤣🤣

😅دقیقا همون لحظه که جواب دادید آنقدر خنده ام گرفت، از طرفی هم آنقدر خواب داشتم، پیش خودم خودم من گیج میزنم این چرا گفته خداروشکر، هی داشتم فکر میکردم که چی بگم، منم گفتم خداروشکر 😅دیگه روم نشد بگم یعنی چی خداروشکر 🙏

🌹 حال مرا نپرس وقتی که نیستی، هر وقت  آمدی من خوب میشم 🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

🤨🤨حالا تو این گرونی تلوزیون از کجا بخرم ؟

این اخمی که شما کردید الان مقصر انگار منم 😅 کاش این پیامتون رو نمیخوندم 😅

2720
ن برای ما عالی شده البته‌بگما ما همه شو عوض کردیم از بازار خرید لامپاشو برای ماهم ال جی هست 

از کدوم بازار میشه دقیق تر توضیح بدین ،دلواپسم بعد تعمیرم درست تشه چون خیلیا نارلضی بودن ،شما جسارتا اهل کجایین میتونم ازونجایی که خریدین هرید اینترنتی داشته بلشم ؟

مثل یک بادبادک فقط بایک نخ به این دنیا وصلم ،حال روحی خوبی ندارم این روزا، اگه حرفی زدم که بهت برخورد لطفا دلگیرنشو ازم :)
این اخمی که شما کردید الان مقصر انگار منم 😅 کاش این پیامتون رو نمیخوندم 😅

نه خدا نکنه  فقط همینجوری گفتم یهو شوک ۱۰ ملیونی بهم وارد شده بود 🤣

مثل یک بادبادک فقط بایک نخ به این دنیا وصلم ،حال روحی خوبی ندارم این روزا، اگه حرفی زدم که بهت برخورد لطفا دلگیرنشو ازم :)
2714
نه خدا نکنه  فقط همینجوری گفتم یهو شوک ۱۰ ملیونی بهم وارد شده بود 🤣

مزاح کردم 🌷 انشالله همیشه دلتون شاد و تنتون سلامت و عمر با عزت داشته باشید 🙏

از کدوم بازار میشه دقیق تر توضیح بدین ،دلواپسم بعد تعمیرم درست تشه چون خیلیا نارلضی بودن ،شما جسارتا ...

من تهرانیم عزیزم از فکر میکنم بازار امجد گرفت شوهرم برای ماکه عالی شده بازم میگم شوهرم خودس درست کرد همه لامپاشم عوض کر ن یجاشو

من تهرانیم عزیزم از فکر میکنم بازار امجد گرفت شوهرم برای ماکه عالی شده بازم میگم شوهرم خودس درست کرد ...

یعنی خودش تلوزیونو باز کردو نصب کرد؟؟؟چه خوب من شوهرم راننده است توهمین مسیر تهران شمال عیبی نداره میگم بگیره اگه اونجا ارزون تره