2737
2734

سلام خواهش میکنم کمکم کنید فکر کنید پای مرگ و زندگی یک فردی در میانه من از زمان بارداریم که مادربزرگم فوت شد و بعد از شنیدن این خبر برای اولین بار هموروئید اومد سراغم و دلیلش فقط غم و غصه بود بعدم عید نوروز امسال پدربزرگم و شش ماه قبلش داییم که الگوی اصلی کل ما نوه ها بود منم نوه اولی بودم بودش از اون روزهابسیار احساس نارضایتی از خودم دارم فکر میکنم مادربدیم پسرم شهریور میشه دوساله همسر بدیم فرزند بدیم آخه لیسانس hse ام 22 سالمه خیلی دوست دارم ادامه بدم یا برم جایی سر کار جایی بخواهم برم برای کار اول مدرک ارزیابی ریسک وغیره میخواهد که خودش هزینه بره و بعدم بعضی ها هم که کمی انصاف دارن میگن از شش صبح تا شش شب نمیتونم توان جسمی ندارم  توان مالی هم که اصلا ندارم فقط با حرفاتون آرومم کنید از مرگ میترسم از خودم میترسم همش از همچی و از خودم ناراضی ام همش افکار بد بد بد پسرم همش مریضه هیچی نمیخوره خودم الان چند وقته هر ویروسی میاد میگیرم دیگه هموروئیدم به کنار که دارم همش باید خرج کنم کاش بود ناشکری نمیکنم همش میخواهم داد بزنم نمیدونم چه کنم همین تو رو خدا کمکم کنید کمکم کنید از این افکار خلاص شم همش احساس بی چیز بودن دارم

عزیزم تو اول باید از ذهن خودن شروع کنی،ببین هر اتفاقی که بیفته باز زندگی جریان داره و تو باید ازش استفاع کنی،غم از دست دادن عزیز سخته،سعی کن با بچه ات وقت بگذرونی با هم بازی کنید،با هم سه تایی برید پارک قدم بزنید،تا درونت اروم نباشه هیچی برات درست پیش نمیره 

تمام استرس ها فکرای بد دلتنگی ها برای عزیزانی که ازدست دادی روی کاغذ بنویس و آتیش بزن  یا ریز ریز کن بنداز تو آب جایی  حال دلت رو سبک می‌کنه 

بعد چیز نایب که میخوای بدست بیاری مثل آرامش سلامتی  خانواده گرم بنویس  قدم قدم با صبوری درست میشه 

به عنوان یه مادر اولویت اول رو بزار پسرت و همسرت  همیشه وقت برای ادامه تحصیل یا کار و ... هست 

یه باشگاه برو به ورزش گروهی حالت رو بهتر می‌کنه آهنگ آرام شاد بزار و با حوصله با پسرت وقت بگذرون و همسرت  

خوشبخت باشید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728