2726
عنوان

کیا خیلی به شوهرشون افتخار میکنن؟🥰🥰ورود انرژی منفی ممنوع⛔⛔⛔

| مشاهده متن کامل بحث + 44907 بازدید | 921 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مننننن 

شوهرم از زمان دیپلمش تا الان هزار تومنم از خانوادش نگرفته و خودش خونه و ماشین خرید و تازه کمک پدر مادرشم میکنه برعکس برادرشوهرم که پنج سال از شوهرم بزرگ تره ولی هنوز خونه پدر مادرش میخوره و اونا براش ماشین خریدن هیچ حرفه ای هم بلد نیست و ثابت کار نمیکنه

من زیر آوارم 🏴🖤 اینترنت جامعه رو به فساد نکشیده بلکه اینترنت فساد شمارو به ما نشون میده بخاطر همینه که ازش بدتون میاد  
تو انجام کار و خرید خیلی سریعه.خرید وسیله باشه تعمیر وسیله یا خونه  باشه

همسرمن دقیقا برعکس اینایی گ گفتیع🤣🤣🤣

برای خودتون بیشتر زمان بذارید،درسته وقت طلاست ولی شما الماسید❤🌱
2728

من ،چون به نظرم مردترین مرد دنیا ست، میدونم که دخترام در آینده به اندازه ی من خوشبخت نمیشن،چون مطمئنم هیچ کس به اندازه ی شوهرم کامل نیست ،میترسم بچه هام خیلی پرتوقع باشن در آینده از این نظر 

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌

انرژی منفی وارد میشود😂💔

اینو اینجا مینویسم که ببینمش و بهش گوش کنم اما میدونم که گوش نمیکنم:)به هیچکس به هیچکس تکیه نکن تو همیشه تنهایی هیچکس از تو نیست و هر چقدر به تو نزدیک باشه بازم تنهایی

من و شوهرم اذدواج عاشقانه داشتیم نزدیک  ۴ ساله

اینکه همیشه حواسش بهم هست و ابراز احساسات میکنه و روم حساسع 

و هیچ وقت از زندگیمون پیش کسی حرف نمیزنه 

دست و دل بازه و مهربون 

اما خب هر آدمی بدی هم داره صد در صد اما خوبی ها که بیشتر بلشن ب چشم نمیاد زیاد

من ،چون به نظرم مردترین مرد دنیا ست، میدونم که دخترام در آینده به اندازه ی من خوشبخت نمیشن،چون مطمئن ...

🤩🤩🤩🤩

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲
2706