2204

سلام

خودم مجردم بنابراین چیزی برای تعریف کردن ندارم فقط دلم میخواست ببینمتون 

لطفا بگید کدوم اخلاق همسرتون برای شما خیلی خیلی افتخارآمیزه و بابتش همیشه تو دلتون بهش افتخار میکنین؟؟

اگر دوس داشتین برامون قشنگ ترین خاطره ای که ازش دارین و خوبی هایی که ازش دیدین و هیچوقت از خاطرتون نمیره رو تعریف کنید 😍

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2306

همسر من 

توی زندگی منم مشکل هست. 

ولی گاهی اونقدر از چهره ام تعریف می‌کنه که خودم تعجب میکنم. درحالی که یک چهره ی معمولی دارم. 

حس میکنم بخاطر ذات پاکش هست 

عصای موسی 👈 این تازه شروع راه است.      گمان کردند بعد از ترور سردارمان رنگ آسایش می‌بینند . ولی در سرزمین های خودشان به آنها حمله میشود 👌👌.  حمله  به نیروگاه های برق ، افشاء اسامی ماموران امنیتی  ، دسترسی به دوربین های شرکت تسلیحاتی رافائل ، افشای تصاویر شخصی بنی گانتز وزیر جنگ اسراییل ، تصاویر سه بعدی از مراکز حساس و امنیتی اسراییل        همانا خانه ی عنکبوت ، سست ترین خانه هاست 🕷️🕷️...    خون بهای تو فتح قدس است.       🇮🇷🇮🇷🇮🇷 سخنرانی شهید سلیمانی در مقر توپخانه جبهه مقاومت در سوریه : ما بعد از اینکه میگوییم مدافعان حرم ، فکر میکنیم ‌مدافعان حرم خلاصه است ‌فقط در این دو حرم مقدس  عزیز سیده رقیه و سیده زینب . کل جمهوری اسلامی حرم است . وجوبش کمتر از حرم سیدالشهدا نیست ، کل جمهوری اسلامی.      گستردگی این حرم بیش از گستردگی حرم حضرت زینب سلام الله علیهم است      ‌   درخواست دوستی ممنوع🚫

من همسرمو خیلی اذیت کردم یه دوره ای ولی باهام موند،من بودم جاش نمیموندم واقعا

سنگهایی که به طرف دیگران پرتاب میکنیم،در حقیقت سنگهایی هستند که قبلا یک نفر به سمت ما پرتاب کرده است
2050

من با تموم وجودم بهش افتخار میکنم

صبور و با گذشته و در همه حال حواسش به من هست که آب تو دلم تکون نخوره. فوق العاده مودبه و خیلی باخداس. 

دوستان لطف میکنید برای حاجت دلم دعا کنید و صلوات بفرستید؟. شروع رژیم => 16 خرداد با وزن 79.1 / 24 خرداد : 77 / 31 خرداد : 75.1 / 7 تیر: 74.7 / هدف اول => 69 => هدف دوم=> 60 => هدف سوم => 55

بنده

چون برای ارامشم و زندگی مون نهایت 

تلاشش رو میکنه

و

هرچی میخوام برام میخره

مثل 

میوه ی نوبرونه ک عاشقشم

😅😍

طرز صحبت شما نشانه ی شخصیت شماست...حیدر بابا دونیا یالان دونیادی...👌👌👌خدای مهربونم...ب بنده هات امیدی نیست خودت هوامونو داشته باش🤲😘

پای حرفش وایمیسته کوچکترین عصو خانوادشون اما همه واسه کارای اقتصادی‌شان ازش راهنمایی میگیرن اصلا اهل دروع نیست اصلا اصلا رفیق باز نیست خیلی خیلی دست ودلبازه به ایناش افتخار میکنم اما بدیهایی هم داره که بعصی وقتا غیر قابل تحمله

مننننن 

شوهرم از زمان دیپلمش تا الان هزار تومنم از خانوادش نگرفته و خودش خونه و ماشین خرید و تازه کمک پدر مادرشم میکنه برعکس برادرشوهرم که پنج سال از شوهرم بزرگ تره ولی هنوز خونه پدر مادرش میخوره و اونا براش ماشین خریدن هیچ حرفه ای هم بلد نیست و ثابت کار نمیکنه

من زیر آوارم 🏴🖤 اینترنت جامعه رو به فساد نکشیده بلکه اینترنت فساد شمارو به ما نشون میده بخاطر همینه که ازش بدتون میاد  

من ،چون به نظرم مردترین مرد دنیا ست، میدونم که دخترام در آینده به اندازه ی من خوشبخت نمیشن،چون مطمئنم هیچ کس به اندازه ی شوهرم کامل نیست ،میترسم بچه هام خیلی پرتوقع باشن در آینده از این نظر 

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌
2051