2737
2739
عنوان

این رفتارای زنداداشم یعنی چی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 62974 بازدید | 366 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بگین باشه مثل خواهر نظرمیدیم ولی نه برین ن نظر بدین فکنم اینو میخوااد😂

میگم خواهرمو به زووور برد

میشه واسه سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنین؟خدا خیرتون بده♥️ تو وصل بودی به بهشت....و من وصل شدم به تو.... بهشت کشیده شد...به زیر پاهایم❤❤❤
2728

سردرگم شده بنده خدا.یکم باهاش صمیمی صحبت کنید و بگید که شما روی جهیزیه و مدلش حساس نیستین بگو هرجور سلیقه خودشه انتخاب کنه.زیاد هم نظر ندین قبل و بعد خرید

فرقی نمی کند آغازِ هفته باشد یا پایانش …صبح باشد یا شب … بذرِ امید ؛نه وقت می شناسد ،نه موقعیت …هر وقت بکاری ؛شبیهِ لوبیایِ سحر آمیز ،با اولین طلوعِ آفتابِ خواستن ؛جوانه می زند …و تا آسمانِ موفقیت و توانستن ،اوج می گیرد …هرگز نا امید نباش … !!!نا امیدی ، تیشه ی بی رحمی ست ؛به جانِ ریشه ی شعور و خوشبختی ات …پس تا دیر نشده ،بذرِ جادوییِ امیدت را بکار ،و معجزه هایت را درو کن … !    
بهش بگید حرف داداشتونو ببینید چی میگه

نه بابا مگه میشه، نگفتیم اصلا، فقط هرروز بهش میگیم عزیزم سلیقت خیلی خوبه ها، انتخاب هم با خودته، برمیگرده میگه دوس دارم شما نظر بدین خیلی سلیقتونو دوس دارم

میشه واسه سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنین؟خدا خیرتون بده♥️ تو وصل بودی به بهشت....و من وصل شدم به تو.... بهشت کشیده شد...به زیر پاهایم❤❤❤
میگم خواهرمو به زووور برد

خوب وقتیم رفته عروس نرفته داخل ایشونم نره تا بفهمه جهاز خریدن مگ اصرار داره ک تروخدا بفرماجهازتو بخر بعدم رک بگ شما وایسادی دم مغازه ما چی بگیم عزیزم 

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
2738
نمیدونم چرا حس میکنم همه رو نگفتی یا یه قسمتیش رو نگفتی

نه عزیزم کل ماجرا رو گفتم، خیلی دختر خوبیه فقط این اخلاقش آزاردهندس

خب میگم با اصرااار خیلی زیاد خواهرمو برد، با اینکه کلی کار داشت خواهرم 

شاید میخواد ارزونش رو بگید خوبه. قیمت بالاها رو مادرش گفته موجودی نیس... نمیتونه بخره مونده دوراهی

عرضه کردم دو جهان بر دل کارافتاده/ به جز از عشق تو باقی همه فانی دانست
خوب وقتیم رفته عروس نرفته داخل ایشونم نره تا بفهمه جهاز خریدن مگ اصرار داره ک تروخدا بفرماجهازتو بخر ...

اتفاقا میگه داخل یه مغازه منم وایسادم کنارش! میگه سینی داشت انتخاب میکرد برگرده به داداشم گفته زودباش انتخاب کن،اونم گفته آخه من سردرنمیارم که، اینم گفته ای بابا همه چیو انداختی گردن من خب تو هم انتخاب کن دیگه!!! انگار که داداشم باید بخره!!!!!

شاید میخواد ارزونش رو بگید خوبه. قیمت بالاها رو مادرش گفته موجودی نیس... نمیتونه بخره مونده دوراهی

نه اصلا بحث پول نیس اتفاقا میچسبه به چیزای گرون و گرونشو میخره، پول هم دست خودشه تمام و کمال

اتفاقا میگه داخل یه مغازه منم وایسادم کنارش! میگه سینی داشت انتخاب میکرد برگرده به داداشم گفته زودبا ...

چی بگم انگار رو راست نیست کلا

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
کاش با یکی از خانواده خودش بره که راحتتر باشه هم میخواد احترام بزاره هم انتخاب براش سخته

گفتیم با خواهرت برو ۵تا خواهر داره، میگه نه با شما میخوام برم. فکرکنم خودشون میشناسنش برا همین جا خالی دادن😅

2706