2726
عنوان

این رفتارای زنداداشم یعنی چی؟

62974 بازدید | 366 پست

خواهش میکنم وقت بذارین بخونین. دختر خوب و مودبیه فقط یه سری لچاخلاقا داره که کلافه شدیم. داره جهیزیشو میخره و بنا به دلایلی اومده شهر ما که با خونواده من بره خرید جهیزیه. قرار بود با داداشم ۲تایی برن خرید ولی با اصرااااار خیییییییلی زیااااااااااد خواهرمم برد. حالا خواهرم میگه میرفتیم تو مغازه وایمیستاد دم در تکون نمیخورد. میگفتیم بیا دیگه،میگفت نه شما انتخاب کنین دیگه!! میگفتیم بیا خب تو باید انتخاب کنی. حالا داداشم میگه ناراحته میگه اینا نظر میدن می مونم رودروایسی مجبورمیشم بخرم!! خواهرم میگه بابا خب من چیکارکنم به کدوم ساز شما برقصم. از یه طرفم زنداداشم میگه دوست دارم شما نظر بدین چون سلیقتون خوبه،خب اگه خوشم نیاد رک میگم خوشم نمیاد دیگه. بعد بابام بوده،بهش گفته که دخترم یه کوچولو فقط بگی مبل چه مدلی مدنظرته تا بریم یه جایی که اون طرحا و مدلا باشن، گفته آخه نمیدونم چی بگم هرچی انتخاب کنم تو شأن خونواده شما نیس!! این یعنی چی؟ واقعا دیگه هممون دیوونه شدیم. منکه میگم وسواس داره این

میشه واسه سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنین؟خدا خیرتون بده♥️ تو وصل بودی به بهشت....و من وصل شدم به تو.... بهشت کشیده شد...به زیر پاهایم❤❤❤

مثلا دارن احترام میزارن...

سلام سلااام! عزیزی ک داری امضای منو میخونی؛ امیدوارم حال دلت ده از ده باشه❤این منم! یه دختر ایرانی دهه هشتادی که دلش پر از امید به آیندس😍🦋امید به ساختن یه کشور قوی... یه ایران سربلند... یه جامعه ای که از نظر اقتصاد و فرهنگ و مهربونی رد خور نداشته باشه💚 با اینکه میدونم شرایط سخته! ولی مگه ادما تو همین شرایط سخت نباید خودشونو نشون بدن؟! راستی! من اگر برخیزم،تو اگر برخیزی،همه (تاکید میکنمممم) همهههه بر میخیزند❤ بیا بدور از کلیشه های مختلفی ک برامون ساختن سعی کنیم ایرانمونو قوی و قوی تر کنیم  کشورمون الان به من و تو نیاز داره! راستی یادم رفت در مورد خودم بگم🙈🌷 از یه نظرایی خیلی شبیه {هستی} تو رمان {جزیره ی سرگردانی} {سیمین دانشور} هستم! اگه این رمانو نخوندی از من ب تو نصیحت ک همین الان دانلودش کنی بخونیش😎✌💚💁‍♀️ و اینک پارسال کنکور دادم و رتبمم خدا رو شکر خوب شده... اگه دوست داشتی و لازم بود تگم کن تا اگه جواب سوالاتت رو میدونستم راهنماییت کنم🤭📚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همین الان داشت به من و خواهرم میگفت دوس دارم عین خواهر برام نظر بدین خیلی خوشحال میشم و فلان و..... از اونور داداشم میاد میگه ناراحته میگه نظر میدن مجبورمیشم قبول کنم. دیگه روانی شدیم. ما هم نظر میدیم فقط میگیم مثلا این مدل خوبه عزیزم حالا هر طور که خودت میدونی انتخاب با خودته

میشه واسه سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنین؟خدا خیرتون بده♥️ تو وصل بودی به بهشت....و من وصل شدم به تو.... بهشت کشیده شد...به زیر پاهایم❤❤❤
2728

ولش کنین،دنبالش نرین،مشکل داره

به سه چیز تکیه نکن:  غرور،دروغ،عشق ،ادم با دروغ میتازد ،با   غرور می‌بازد ،با عشق میمیرد.      .دکتر علی شریعتی.             جانم فدای ایران 🇮🇷
بذارید با داداشت بره دوتایی برن 

خب میگم با اصرااار خیلی زیاد خواهرمو برد، با اینکه کلی کار داشت خواهرم 

جدی نگیرید دیگه میگه انتخاب کنید اول بگید نه تو از کدوم خوشت اومده هر کدوم. و گفت بگیرید کلا نظر ندید خوشم نمیاد عروس همینه محض احترام و اینا میگع بیاید اما در نهایت دوست داره خودش انتخاب کنه 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
همین الان داشت به من و خواهرم میگفت دوس دارم عین خواهر برام نظر بدین خیلی خوشحال میشم و فلان و..... ...

بگین باشه مثل خواهر نظرمیدیم ولی نه برین ن نظر بدین فکنم اینو میخوااد😂

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
مثلا دارن احترام میزارن...

آخه احترامه این؟ ۲رو بودنه

خب داداشت باید تو روش یه بار بگه 

بگه خواهرام نمیتونن بیان همراهمون مگه نگفتی ناراحت میشی

من نمیدونم چرا به هر کی میگم الهی یکی لنگه خودت بیفته وسط زندگیت بهش برمیخوره ☹️☹️☹️ یعنی خودشونم میدونن شخصیتشون  در حد نفرینه😆 ولی ای کاش خودم یکی مثل خودم بیاد تو زندگیم ، شبانه روز دعا میکنم ، شما هم که داری میخونی دعا کن 🤗
2706