2703
2553
عنوان

کسی تا حالا از تحقیق ازدواج رد شده

| مشاهده متن کامل بحث + 1671 بازدید | 52 پست
شانس در خونتو زده مردی ک بقیه باید تصمیماشو تایید کنن ارامشگر خوبی نمیشه

پسره نرفته مادرش اومده با خواهر نمیدونم کی بدمو گفته در حالی کا به خدا بد نیستم 🥺🥺

🌼⃟▨꯭݊═╝مَِِـَِِـن َِِیَِِـَِِـه َِِدخَِِـَِِـتَِِـَِِـر َِِبَِِـَِِـی َِِاَِِعَِِـَِِـصَِِـَِِـاَِِب َِِمَِِـَِِـهَِِـَِِـربَِِـَِِـوَِِـَِِـنَِِـَِِـم َِِ 🌼⃟▨꯭݊═╝
طبیعیه عزیزم ، تو شهر ما فت و فراوونه . اینقد حسادت زیاد شده که مردم چشم ندارن ازدواج و خوشبختیه بچه ...

کاش اونام میفهمیدن الان فکر میکنن با بدیم 

🌼⃟▨꯭݊═╝مَِِـَِِـن َِِیَِِـَِِـه َِِدخَِِـَِِـتَِِـَِِـر َِِبَِِـَِِـی َِِاَِِعَِِـَِِـصَِِـَِِـاَِِب َِِمَِِـَِِـهَِِـَِِـربَِِـَِِـوَِِـَِِـنَِِـَِِـم َِِ 🌼⃟▨꯭݊═╝

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

کاش اونام میفهمیدن الان فکر میکنن با بدیم 

بهش بگو بیشتر تحقیق کنه . زیادم واکنش نشون نده که فکر کنه حقیقت داره . منم یبار برام خاستگار خیلی خوبی اومده بود تو کوچه تحقیق کرده بود پشیمون شده بود رفته بود. همیشه نفرین میکنم کسی که باعث و بانیش بوده

بهش بگو بیشتر تحقیق کنه . زیادم واکنش نشون نده که فکر کنه حقیقت داره . منم یبار برام خاستگار خیلی خو ...

اصلا انگار اب یخ ریختن روم‌گفت ماملنم‌اونده بود کوچه تحقیق از یکی پرسید گفت دختر خوبی نیست در حالی همه خیلیم ازم تعریف میکنن 🙂🙂🙂

2720
فاطمه مطمعنی رضا دروغ نمیگه؟

نمیدونم نگا مادرش با مادرم حرف زده بود گفته بود از مسافرت بیاین من بیام یه بار فاطمه رو ببینم بعد بزرگ ترا رسمی بیایم قبلشم انگار میخواسته تحقیق کنه امروز رضا گفت مادرم اومده گفتن بده اینا نمیدونم خیلی ناراحت میسوزم برا چیزی که نیستم

نمیدونم نگا مادرش با مادرم حرف زده بود گفته بود از مسافرت بیاین من بیام یه بار فاطمه رو ببینم بعد بز ...

فاطمه به نظرم دروغ میگه!

حسم میگه دروغه دختر چرا انقد ساده ای با اون چشای خوشگلت

#خٌـــ💚ــدایا_شٌــکـرِتـ🧚🏻‍♂️بابَتِ_قَشَنگتَرین_هِدیهِ‌ای_کِـ‌ بِهم‌ دادی🥰🤰🏼❣️
2714
فاطمه به نظرم دروغ میگه! حسم میگه دروغه دختر چرا انقد ساده ای با اون چشای خوشگلت

نمیدونم دلم میخواد گریه کنم به شانسم 

نمیدونم چرا اصلا با عقل جور در نمیاد وقتی بد نبودید هیچوقت بد نمیگن. 

۲ راه داره یا رضا دروغ میگه 

یا مادرش به رضا دروغ گفته و راضی این ازدواج نیس. 

همه چیز رو بسپار به خدا. 

هرچی اون صلاح میدونه همون بشه انشاالله. 

شاید مصلحت خدا اینجوریه. 

نمیدونم شاید خودش یا مادرش دروغ میگه 

ولی اینو بدون اون اگه واقعا عاشقه هرجوری که شده خانوادشو راضی میکنه. 

نمیدونم چرا اصلا با عقل جور در نمیاد وقتی بد نبودید هیچوقت بد نمیگن.  ۲ راه داره یا رضا دروغ م ...

فقط اینو میتونم بگم‌من از خودم مطمئنم نمیدونم چی گفتن کی گفته ولی خب خواهرمم ازدواج کرده داداشمم چرا اونا به مشکل نخوردن

فقط اینو میتونم بگم‌من از خودم مطمئنم نمیدونم چی گفتن کی گفته ولی خب خواهرمم ازدواج کرده داداشمم چرا ...

پس اینجوری میرسیم به ۲ راه یا رضا دروغ میگه که تورو بد جلوه بده. 

یا مادرش راضی نیست و اینجوری به رضا دروغ گفته

پس اینجوری میرسیم به ۲ راه یا رضا دروغ میگه که تورو بد جلوه بده.  یا مادرش راضی نیست و اینجوری ...

من چیکار کنم الان ابجی

2706