2703
2553
عنوان

کسی تا حالا از تحقیق ازدواج رد شده

1674 بازدید | 52 پست

دوستان مادر کسی که عاشقمه اومده تحقیق و من تا حالا کار خلافی نکردم یا حانواده بدی نیستیم برعکس خیلی خوبین و من دوتا داداشام و ابجیم ازدواج کردن ینی بد بکدیم از اول بد بودیم نمیدونم کی به مادر زن ایندم از من بد گفته و ایشون منو رد کردن عشقم پشت تلفن کلافه بود به نظرت ن دیگه راضی نمیشه نه ؟

🌼⃟▨꯭݊═╝مَِِـَِِـن َِِیَِِـَِِـه َِِدخَِِـَِِـتَِِـَِِـر َِِبَِِـَِِـی َِِاَِِعَِِـَِِـصَِِـَِِـاَِِب َِِمَِِـَِِـهَِِـَِِـربَِِـَِِـوَِِـَِِـنَِِـَِِـم َِِ 🌼⃟▨꯭݊═╝
مادر زن؟ مادرشوهر😐

اره همون ببخشید 😂😂🤣

🌼⃟▨꯭݊═╝مَِِـَِِـن َِِیَِِـَِِـه َِِدخَِِـَِِـتَِِـَِِـر َِِبَِِـَِِـی َِِاَِِعَِِـَِِـصَِِـَِِـاَِِب َِِمَِِـَِِـهَِِـَِِـربَِِـَِِـوَِِـَِِـنَِِـَِِـم َِِ 🌼⃟▨꯭݊═╝

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

مگه پسری

هیچ وقت هیچکی بدبختیو حس نمیکنه بدبختی یعنی اینکه اینقد دلتونو بشکنن نتونین به هیچکی بگین اگه هم بگین میگن همش توهمه چراااا مردم فکر میکنن اونی که مدرکش بالاست یا اونی که پولش زیاده یا اونی که طرفدار داره جایز الخطاس و مثل آب دریا پاکو زلاله و بدجنسی همه از آدم ساده هاست آخه ما آدمای ساده فقط باید بدبختی تو سرو رومون گیر کنه 😭😭😭این اصلا عدالت زندگی نیست چرا فقط ما دخترا باید تو زندگی زجر بکشیم نتونیم حرفمونو بزبون بیاریم باید دهنمون همش بسته باشه حرف بزنیم میگن رنده ساکت بشیم دلمون باد میکنه  آخ دنیاااا خواستم زندگی کنم هااااا این شد بدبختی روزگارم باید فقط دوندگی کنم آخرش وقتی چیزی بگم بهم بگن توهمه  چرااا پسرا اینقد بی رحمن  از کل زندگی فقط سوز اشکش نسیبمون شد مهم نیست دنیا به کامتون خدایا هر چی گفتیم به امید تو هیچ امیدی نرسید  تاریکی شب اونقدرا هم ترسناک نیست ترسناک زندگیه شوم منه که باختم تو همه چی 

من نفهمیدم یا بقیه هم مثل منن؟؟😕

یـه رفتــارایـی ازم  سـر میـزنـه که اگه یه روزقبلـش  بهـم  بگن که قـراره همچین  کاری  کنی: میگم  نه بــابــادیـگه انقـدرم اســـکل  نیـستــم😕😕
مادر زن ؟؟؟یعنی آقا هستی  مادرشوهر

ببخشید اشتباه شده کیبرد جایگزین میکنه

دوستان به علت کیبرددددددد مادر نوشتم شوهر بزنویم زن افتاده من دختررممممم از موضوع اصلی غافل نشین

طبیعیه عزیزم ، تو شهر ما فت و فراوونه . اینقد حسادت زیاد شده که مردم چشم ندارن ازدواج و خوشبختیه بچه های دیگرانو ببینن واسه همین بد میگن . جدیدا حسادت بشکل یه بیماری مزمن دراومده و واگیرم داره انگار

2706