2328
عنوان

کسی تا حالا از تحقیق ازدواج رد شده

1127 بازدید | 52 پست

دوستان مادر کسی که عاشقمه اومده تحقیق و من تا حالا کار خلافی نکردم یا حانواده بدی نیستیم برعکس خیلی خوبین و من دوتا داداشام و ابجیم ازدواج کردن ینی بد بکدیم از اول بد بودیم نمیدونم کی به مادر زن ایندم از من بد گفته و ایشون منو رد کردن عشقم پشت تلفن کلافه بود به نظرت ن دیگه راضی نمیشه نه ؟

🌼⃟▨꯭݊═╝مَِِـَِِـن َِِیَِِـَِِـه َِِدخَِِـَِِـتَِِـَِِـر َِِبَِِـَِِـی َِِاَِِعَِِـَِِـصَِِـَِِـاَِِب َِِمَِِـَِِـهَِِـَِِـربَِِـَِِـوَِِـَِِـنَِِـَِِـم َِِ 🌼⃟▨꯭݊═╝
مادر زن؟ مادرشوهر😐

اره همون ببخشید 😂😂🤣

🌼⃟▨꯭݊═╝مَِِـَِِـن َِِیَِِـَِِـه َِِدخَِِـَِِـتَِِـَِِـر َِِبَِِـَِِـی َِِاَِِعَِِـَِِـصَِِـَِِـاَِِب َِِمَِِـَِِـهَِِـَِِـربَِِـَِِـوَِِـَِِـنَِِـَِِـم َِِ 🌼⃟▨꯭݊═╝

بچه ها اگر مشکل پزشکی داشتید میتونید از این سایت بپرسید کلی دکتر متخصص دارند که میتونند راهنماییتون کنند.

سایت‌شون

2334

مادرزن😶!

🫶🏻🤍𝑀𝑦 𝐿𝑖𝑓𝑒 𝐼𝑠 𝑇𝘩𝑒 𝑆𝑎𝑐𝑟𝑖𝑓𝑖𝑐𝑒 𝑂𝑓 𝑈𝑟 𝐸𝑦𝑒𝑠.                ‹ چشمِ دنیا بشود کور، تو مستانه برقص.^^🍃🐚 ›                                      شده از درد بخندی که نبارد چشمت؟!🫠                 @هیتا_هسدم                                                                               بی همگان ب سر شود،بی توعه خر نمیشود🥹🫵🏻                             سگ بودن من ثمره گاو بودن شماس !🫣                  دیگه دارَم اِحساس میکُنَم خِیلی خوشمَزِه میرینَم!                      کِه این هَمه گُه خور دارَم!🫣🖕🏻   ‌

مگه پسری

وقتی که خواب بودیم گل شکفت🌷وقتی جکهامو میساختین و میخندیدن و بقیه رو میخندوندین من اون لحظه ها اتیش میگرفتم روزای جوونیم با غم گذشت 💔  اگه منو ندید کور نبود .من مهم نبودم .تنها چیزی که فهمیدم وقتی دلتون سراغ کسی رو بگیره اونو حتی اگه ندیدین حتی اگه صداشو نشنیدین حتی اگه باهاش قدم نزدین حتی اگه دستشو نگرفتین حسش میکنین فقط کافیه یه ردی نشون بده بدون داشتن هیچ شماره ای و هیچ کلکی 🌚 دیگه اینو قبول ندارم که میگن هر چه از دوست رسد نیکوست برام غم رسید و اشک و درد 🌝 کاش یروز خدا بیاد دنبالم 
مادر زن ؟؟؟یعنی آقا هستی  مادرشوهر

ببخشید اشتباه شده کیبرد جایگزین میکنه

دوستان به علت کیبرددددددد مادر نوشتم شوهر بزنویم زن افتاده من دختررممممم از موضوع اصلی غافل نشین

طبیعیه عزیزم ، تو شهر ما فت و فراوونه . اینقد حسادت زیاد شده که مردم چشم ندارن ازدواج و خوشبختیه بچه های دیگرانو ببینن واسه همین بد میگن . جدیدا حسادت بشکل یه بیماری مزمن دراومده و واگیرم داره انگار

شانس در خونتو زده مردی ک بقیه باید تصمیماشو تایید کنن ارامشگر خوبی نمیشه

پسره نرفته مادرش اومده با خواهر نمیدونم کی بدمو گفته در حالی کا به خدا بد نیستم 🥺🥺

طبیعیه عزیزم ، تو شهر ما فت و فراوونه . اینقد حسادت زیاد شده که مردم چشم ندارن ازدواج و خوشبختیه بچه ...

کاش اونام میفهمیدن الان فکر میکنن با بدیم 

کاش اونام میفهمیدن الان فکر میکنن با بدیم 

بهش بگو بیشتر تحقیق کنه . زیادم واکنش نشون نده که فکر کنه حقیقت داره . منم یبار برام خاستگار خیلی خوبی اومده بود تو کوچه تحقیق کرده بود پشیمون شده بود رفته بود. همیشه نفرین میکنم کسی که باعث و بانیش بوده

بهش بگو بیشتر تحقیق کنه . زیادم واکنش نشون نده که فکر کنه حقیقت داره . منم یبار برام خاستگار خیلی خو ...

اصلا انگار اب یخ ریختن روم‌گفت ماملنم‌اونده بود کوچه تحقیق از یکی پرسید گفت دختر خوبی نیست در حالی همه خیلیم ازم تعریف میکنن 🙂🙂🙂