2726

چند سال پیش یه تاپیک با همچین عنوانی داشتیم...

یه نفر که حتی نام کاربریشو نمی دونم یه چیزی نوشت که من هنوز بعد از چند سال بهش فکر می کنم

می دونم خیلیا برای مزه دار شدن ممکن دروغ بگن ...

ولی نمی دونم چرا اینقدر اون خاطره رو جدی گرفتم ....

اینجوری بود تا جائیکه حافظه ام یاری می کنه ....

یه بار تو خونه تنها بودم همسرمم سر کار بود . بعد حالم بد شد نمی دونم مسموم شده بودم یا چی ...

سریع سوار تاکسی شدم تنهایی رفتم بیمارستان.

بعد که ویزیت و کارم تموم شد گفتم ایکاش الان همسرم میومد دنبالم چون واقعا حال ندارم تا خونه برم

گوشیمم تو خونه جا گذاشته بودم

بعد دیدم که همسرم اومده بیمارستان؟؟؟!!!!!  

گفتم چجوری فهمیدی من اینجام 

گفت خودت به مادرت زنگ زدی گفتی من حالم بده میرم بیمارستان فلان به همسرم بگو بیاد دنبال من !!!!

در حالیکه گوشیم تو خونه بود و من هیچ تماسی با مادرم نگرفته بودم .

حالا در سوابق هم گوشی مادرم هم گوشی خودم این تماس ثبت شده.

مادرمم گفت خودت بودی زنگ زدی و صدای خودت بود.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اتفاق عجیب زیاد واسم افتاد مث اینکه یبار دم غروب مامانمو دیدم داره میاد تو حیاط بعد رفتم داخل زنگش زدم ببینم کجاست گف ک هنوز بیرونه و...

ولی چیزی ک خیلی واسه خودم عجیبه اینه چندسال پیش باخودم فک میکردم فک کن فلانی واقعا عاشقت باشه خخخ بعد توهم عاشقش بشی بری باهاش،انقد واسم غیرممکن بود ک از فکرشم خندم میگرفت

بعد فهمیدم فلانی واقعا دوستم داشت و منم بعد چندسال اونم تو ی زمان کاملا نامناسب و وقتی ک انتظارشو نداشتم عاشقش شدم🙃خودم هنوز نمیتونم درکش کنم ب چیزایی ک پیش اومد فکرمیکنم برگام میریزه

در تاریخ 01/03/01بی دلیل ترکیدم  
اتفاق عجیب زیاد واسم افتاد مث اینکه یبار دم غروب مامانمو دیدم داره میاد تو حیاط بعد رفتم داخل زنگش ز ...

وای خدا

برگهام .... برگهات .... برگهاش....

ولی واقعا مگه می شه از اول عاشق یکی نبود بعد چند سال یهویی عاشقش شد ؟!!!

تجربیاتت جالب بوده

2706