2733
2734
عنوان

میتونید ی کمکی بهم بکنید:)?💗

| مشاهده متن کامل بحث + 1940 بازدید | 278 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

حتما عزیزم اسمتونو توی نماز شبم میگم🙃

خدایا شارت شیوسه!🙃در هه رو با حوصلت نارم ترین حالت ممکنم⁦⁦👌🏻⁩شارت بشیوه چیست؟یعنی زندگیت مختل بشه،نه آب داشته باشی نه غذا،نه خواب داشته باشی نه بیداری آرام،کاملا لیوه بشی😅⁦♥️⁩خدا کارمو کارمو وه بنده های دَم دِردَه لَچِرِت ننداز🙂😂ای کآربری که قضاوت میکنی و میری تاپیکامو شخم میزنی تو میتونستی یه گوشه ای از زندگیم باشی وای عه دیز😔😂هم اکنون در سراسر لرستان و مشکل کولر ها:پمپ بزه،خو ایسه موتورن روشه کو،بزه دور تند،خاموش که،هوو وراز واتونم،مر کری ها گوم خاموش کو⁦⁦⁦👌🏻⁩😂کسی که د مین سایت دل منن اشکنی فکر میکی سیم مهمی گگه؟🤨چک چنه گپو:سیم عزیزی،نه چن خومی⁦ روبه😜دلم از دوریت خِرتپوس شده😔😂تعریف عع وژم نوعه ع ایل لکستان و لرستانم😍😎و در من دختریست که هر روز بیشتر از قبل پرچه شرش می آید😌⁦✌🏻⁩م نزانم چ موشی ولی زانم لیوتم🤗⁦♥️⁩عشق دو پا و هلیکوپتری 😎⁦✌🏻⁩
2728
حتما عزیزم اسمتونو توی نماز شبم میگم🙃

مررررررسی فدات بشم من دورت بگردم قشنگم💗🥺

لطف بزرگی در حقم میکنیییی خیلی خیلی ممنون عزیزم💗💋😍

ان شاالله اگه همه چی اوکی شد و بابامم راضی شد تایپک نامزدیمو زدم تگت کنم😍❤

یـہ تـ‌ار مـ‌وش کہ سهلہ...!••͜فکـ‌رشـ‌م بہ کـسـے نـ‌مـ‌یـ‌دم!♡
مررررررسی فدات بشم من دورت بگردم قشنگم💗 🥺 لطف بزرگی در حقم میکنیییی خیلی خیلی ممنون عزیزم💗💋😍 ...

انشااللهههههههههههههه

ما هم میاییم وسط قر میدیم واس عروس خانم 

قوربونت برم هر شب نماز شب میخونم اسمتون یادم نره فقط 😁

خدایا شارت شیوسه!🙃در هه رو با حوصلت نارم ترین حالت ممکنم⁦⁦👌🏻⁩شارت بشیوه چیست؟یعنی زندگیت مختل بشه،نه آب داشته باشی نه غذا،نه خواب داشته باشی نه بیداری آرام،کاملا لیوه بشی😅⁦♥️⁩خدا کارمو کارمو وه بنده های دَم دِردَه لَچِرِت ننداز🙂😂ای کآربری که قضاوت میکنی و میری تاپیکامو شخم میزنی تو میتونستی یه گوشه ای از زندگیم باشی وای عه دیز😔😂هم اکنون در سراسر لرستان و مشکل کولر ها:پمپ بزه،خو ایسه موتورن روشه کو،بزه دور تند،خاموش که،هوو وراز واتونم،مر کری ها گوم خاموش کو⁦⁦⁦👌🏻⁩😂کسی که د مین سایت دل منن اشکنی فکر میکی سیم مهمی گگه؟🤨چک چنه گپو:سیم عزیزی،نه چن خومی⁦ روبه😜دلم از دوریت خِرتپوس شده😔😂تعریف عع وژم نوعه ع ایل لکستان و لرستانم😍😎و در من دختریست که هر روز بیشتر از قبل پرچه شرش می آید😌⁦✌🏻⁩م نزانم چ موشی ولی زانم لیوتم🤗⁦♥️⁩عشق دو پا و هلیکوپتری 😎⁦✌🏻⁩
انشااللهههههههههههههه ما هم میاییم وسط قر میدیم واس عروس خانم  قوربونت برم هر شب نماز شب میخو ...

الهیییییییی آمیییین😍❤ان شاالله ب حکم خدا :))

مرررسی فدات بشم اسممون فاطمه و محمد😂آسون ترین اسما تروخدا یادت نره قشنگم محتاجم ب دعا از خدا برام بخواه بابام راضی شه بهم برسیم💓فدات شم

2738
هی ابجی بجا اینا از خدا بخواه هر چی خیره سر راحتون قرار بده انشاءلله اگه عاقبت بخیر میشی به ارزوی دل ...

اره از خدااا میخوام خدا خیلی بزرگه خیلییی :))

الهیییی آمین یارب العامین💓

@_هیچکس_     سعلااام قشنگم خوبی??💛 میتونی فداتشم?

سلام گلم امیدوارم تو زندگی خوشبخت و موفق باشی ولی بخاطر تجربه خیلی تلخی که دارم نمیتونم همچین دعایی کنم فقط میتونم از خدا بخوام اگه به مصلحتت هست این اتفاق بیفته منم یه روزی مثل تو عاشق یکی شدم و از خدا براش دعا میکردم ولی متاسفانه رابطه ما با فاجعه بود با فاجعه هم تموم شد یادمه یکبار دوستم نامزد کرده بود خیلی تو فکرش بودم هرروز براش دعا میکرد اگه به مصلحتش هست اتفاق بیفته و خوشبخت بشه اون رابطه چندوقت بعدش به هم خورد چون پسره دروغ گفته بود به دوستم اونم اعتماد نکرد دیگه 

🤍
انقدر بی قراری نکن خانوم گل درست میشه انشالله

نمیتونم🥲🥺

مررسی عزیزم الهییییی آمین💕💋

2706