2204

بز

برای سلامتی و ظهور امام زمان‌مون صلوات 🥰❤️                                 هوا مو داره همه جا کنارمه   ❤️هوا مو داره نمیزاره تو دلم بشینه غم باهاش از دلم دوره غم ❤️🥰 خدا جونم خودت رو میگم ها 🙊🙈❤️ 

بچه ها برای پسر نازم از این سایت لباس و سیسمونی با اسم خودش گرفتم، جالب اینه که هر چیزی انتخاب کنید با گلدوزی اسم بچه خودتون میفرسته، 

البته برای بچه های بزرگتر هم حوله و عروسک و تیشرت دارن که همه گلدوزی اسم کودک خودتون رو دارن، 

من خودم راضی ام واقعاً اینجا میتونید قیمت ها و مدل ها رو ببینید

2306

الان همه میگن خودم  

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

اگه بزیدی بلایک 

برای سلامتی و ظهور امام زمان‌مون صلوات 🥰❤️                                 هوا مو داره همه جا کنارمه   ❤️هوا مو داره نمیزاره تو دلم بشینه غم باهاش از دلم دوره غم ❤️🥰 خدا جونم خودت رو میگم ها 🙊🙈❤️ 

خودم  

🏳️‍�تو که میشناسی منو روانیم🎶 تو بیا منو ببر عاشق تبانیم🎶از دست دادم تورو دیوونه شدم دیگه عصبانیم🎶 یهو چیشد دلت زده شد 🎶اونی که میمرد واست بده شد.❤Biliyor musun❤Böyle gülmezdim senden önce❤Böyle doğmazdı güneşBitirece❤tüm derdi kederimi bir bakışın❤Böyle atmazdı yürek❤Ah bir de dokunsan❤Yangınlar az gelecekAnlattım yokluğunu bilmem ki kaç geceye❤Hoşgeldin yazıma kışıma❤Kıyamamtek ❤damla gözyaşına❤Ölürüm sana bir şey olsa❤Ömrümden ömür gidecek.هر کس بخاطر ظلمی که بهت کرده، مستحق مجازاته!اگه ببخشیش، اونو ازحقش محروم کردی...🙃. خانندگی دوس دارم😢 ی دختریم ک عاشق رقص و موزیکه💟💟همیشه عشق باشد همیشه برکت باشگاه پرواز۶۵۰😍🌹شبکه دو🌹😍 من یک دختر ترکم😍یک دهه ۸۰ایم😎بردی دل از باور من❣ ای ترک غارتگر من ❣جانم بر لب من ❣ای دلبر دیوانه ی من❣https://harfeto.timefriend.net/16532135615792
2050

من چشم خوشگلی دارم فقط خانواده من اینطوری ان

سلام عشقم حالم خوب نیست :) کمک من خودمو دوباره گم کردم ...چرا چیزی که دوست دارم خراب میکنم ..؟اگه تنهایی یه طعم باشه ،این تنها چیزیه که مزه اش میکنم :)💙چیزی که میتونستم بگم،تا ضربان قلبت بهتر بشه ؟💔 تو تمام چیزی هستی که من فکر میکنم🤞 اینو یادت باشه که من عاشقتم ...🕳 تو میتونی زیبا باشی ،بی نقص باشی💥💯 نگران نباش منم یکی مثل تورو پیدا میکنم‌:) کاس میتونستم راهی پیدا کنم که آروم ترکم کنی ....اشکال نداره من راضیم ..💫💨 به جون خودم هیچوقت به عشقم دروغ نمیگم 💙من خیلی تنهام:)فرشته دل شکسته ام...👼به این بازی در حال باخت معتاد شدم🦋🖤 تو و من هاوایی را میرونیم💞💖 یه دقیقا وایسا!حس میکنم ذهنمو جلو در خونت جا گذاشتم...فقط ازت میخوام راحتم بزاری :🤌 تو یه سونامی هستی که من را با خودت میبری 🏝 فقط به من نگاه که عشقت برام تموم شده💔🤚 من نمیتونم بدون تو زندگی کنم ... انسان ها به هر جای دنیا بروند و در اخر به همان جایی برمی‌گردند که تعلق دارند به همان شهر !به همان خانه ! به همان قلب🫀 تمام چیز هایی که اون گفت داره در سرم میچزخه🌍 سعی کردم داد بزنم اما سرم درون آب بود ..🕳میدونم دروغ گوی بدی هستم...هیچوقت در عشق صدمه ای ندیده بودم... چرا اینقدر عاشقم ؟ قول میدم هیچوقت عشقمو رها نکنم ...🖤🕳 متاسفم !عشق ناشناس من کور بودم ...بیا نزدیک تر عشقمو بهت میدم🦋🕳هرشب با روح تو میرقصم🌜بابد از تو متنفر میشدم که عاشقم نباشی...💬
الان همه میگن خودم    

بله چون هستیم  

🏳️‍�تو که میشناسی منو روانیم🎶 تو بیا منو ببر عاشق تبانیم🎶از دست دادم تورو دیوونه شدم دیگه عصبانیم🎶 یهو چیشد دلت زده شد 🎶اونی که میمرد واست بده شد.❤Biliyor musun❤Böyle gülmezdim senden önce❤Böyle doğmazdı güneşBitirece❤tüm derdi kederimi bir bakışın❤Böyle atmazdı yürek❤Ah bir de dokunsan❤Yangınlar az gelecekAnlattım yokluğunu bilmem ki kaç geceye❤Hoşgeldin yazıma kışıma❤Kıyamamtek ❤damla gözyaşına❤Ölürüm sana bir şey olsa❤Ömrümden ömür gidecek.هر کس بخاطر ظلمی که بهت کرده، مستحق مجازاته!اگه ببخشیش، اونو ازحقش محروم کردی...🙃. خانندگی دوس دارم😢 ی دختریم ک عاشق رقص و موزیکه💟💟همیشه عشق باشد همیشه برکت باشگاه پرواز۶۵۰😍🌹شبکه دو🌹😍 من یک دختر ترکم😍یک دهه ۸۰ایم😎بردی دل از باور من❣ ای ترک غارتگر من ❣جانم بر لب من ❣ای دلبر دیوانه ی من❣https://harfeto.timefriend.net/16532135615792
2051