2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اصلا نخر بیشتر از ۹۵ درصدشون با ربات بالا اومدن، فقط و فقط ضرر میکنی. من خودم کارم اینستاگرامه، قشنگ وقت بذار و با تعامل به‌جا و بالا خودت پیجت رو بالا ببر (یا ادمین بگیر اگه وقت نداری و بلد نیستی) اصلا پولت رو با خرید پیج دور نریز 

مدرس زبان ژاپنی هستم🌸 عروس سامورایی‌ها🎎  آدمای دروغگو کم حافظه هستن، برای همین کاربری‌هاشون رو میگن دست چند نفره:))))درخواست دوستی قبول نمیکنم، سوالاتتون رو همینجا بپرسید🤗  در جواب اغلب سوالات: بله، همسرم ژاپنی هست/خیر، فعلا ساکن ایرانم/بله، تفاوت فرهنگی زیاد هست ولی راضی هستیم😅/خیر، ویزای کار ابدا نمیدن مگراینکه یه متخصص خیلی خفن باشین/ بله، ویزای تحصیلی هست، ولی اصلا راحت نیست، سایت سفارت ژاپن رو چک کنین (بورسیه مونبوکاگاشوکو)/ خیر، اقامت دائمی وجود نداره مگر اینکه همسرتون ژاپنی باشه که اونم باز شرایطی داره./ بله، متن ژاپنی براتون ترجمه میکنم. هروقت اینجا آنلاینم یعنی دارم درس میخونم🥲 
اصلاااا نخریا ، ما داشتیم می‌خریدم سرمون کلاه گذاشت ۱۵۰ گرفت پیج رو نداد ، به غیر اون اینستا هوشمنده ...

حرف دومت نه نمیبنده 

من یه پیجمو چند بار کاربریشو عوض کردم چیزی نشد

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40