2737
2739

ی ماه دیگه خواستگاریمه و حس خوبی ندارم نسبت به خودم🥲😔

وزنم ۸۸

قدم ۱۷۱

تا الان آروم لاغر کردم ۳۰ کیلو... ولی الان می‌خوام خیلی سریع لاغر شم از ی طرف دیگه هم از عوارضش میترسم 

خیلی نگران و ناراحتم واقعا 

اگه راهی بلدید ممنون میشم راهنمایی کنید🌹

رژیم کتوژنیک بگیر

اگر کسی بهم بی احترامی کنه، با بی احترامی جوابشو نمیدم چون من آدم محترمی‌ام. اگه کسی دلمو شکوند، میسپرمش به خدای عادل و مهربونم که حقشو بذاره کف دستش.اما اگه کاربر غیر خانم هستی و اومدی تو سایت زنان و زایمان وسط تاپیکای زنونه، خودتو شیرین کنی و دل چند تا خانم ساده‌لوح رو ببری، انتظار نداشته باش باهات برخورد خوبی داشته باشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شریع هم خطر داره 

هم فک نمیکنم واقعا اثر کنه

با کالری شماری وزن کم کردی؟

ورزشم داشتی؟

چه مدت؟

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
2728
2738
نه کالری شماری نمی کردم.ورزش خیلی کم چون کارای دانشگام هست نمی رسم زیاد  حدودا ۱۰ ماهه

چه قدر خوب که تو ۱۰ ماه ۳۰ کیلو کم کردی.

موفق باشی گلم

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
2706