2703
2553
عنوان

مامانای مهربون لطفا بیاید شیر بز میشه به نی نی داد ۸ ماهشه

| مشاهده متن کامل بحث + 412 بازدید | 24 پست

سلام خواهر خوبی هنوز تو نی نی سایت هستی ازت سوال داشتم اگه هستی بهم در خاست بده تاپیکامو بخون درمورد فری بتا ازت سوال دارم 

خدایا یه نی نی خوشگل بهم بده تا ازاین تنهایی تو شهر غریب دربیام 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم بفرما در خدمتم 

میگفتم من ماه هفتمم.. تو آزمایش غربالگری اول عدد فری بنام 5 و 43 مام شده بود عدد سندروم داون هم 1ب 500...میگم شماهم بالا بودن عدد فری بتا بود؟؟ تو آزمایش غربالگری دوم همه چی خوب بود فقط پره اکلاسیمی من شده بود 1 ب 40

میگفتم من ماه هفتمم.. تو آزمایش غربالگری اول عدد فری بنام 5 و 43 مام شده بود عدد سندروم داون هم 1ب 5 ...

عزیزم منم عدد فری بتام بالا بود و مام هم بالای ۵ بود تو تایپیکام هست ولی دکترم بهم گفت که فری بتای بالا برا ما مسآله حساب نمیشه و فری بتای پایین رو ما بررسی میکنیم سندرم داون هم توی غربالگری دومم یک به ۳۰۰ بود ولی دکترم گفت چون ان تی نرمال هست و سونوگرافی اسکن انومالی هم مشکلی نداشت گفت اهمیتی نداره و دخترمم سالم به دنیا اومده عزیزم نگران نباش ان شاءالله مشکلی نیست 

2720
عزیزم منم عدد فری بتام بالا بود و مام هم بالای ۵ بود تو تایپیکام هست ولی دکترم بهم گفت که فری بتای ب ...

قربونت خواهر خیالم راحت شد واسه توام مثل منه منم یه دختر قراره به دنیا بیارم که اسمشو میزارم آیدا.. فقط از خدا میخام صحیح و سلامت باشن همه بچه ها

قربونت خواهر خیالم راحت شد واسه توام مثل منه منم یه دختر قراره به دنیا بیارم که اسمشو میزارم آیدا.. ...

خواهش عزیزم ان شاءالله که به سلامتی و خوشی فارغ بشی ان شاءالله که نامدار باشه و زیر سایه پدر و مادر عروسش کنی 

سلام عزیزم. خواهش میکنم اگر پیامم رو دیدین جوابم رو بدین از نگرانی در بیام. از یه تاپیک دیدم بچه شما هم حساسیت به پروتیین گاوی داشته. خواستم اگه امکانش باشه بگید علایمش چی بود و شکر خدا الان درست شده انشالله ? ممنون

سلام عزیزم. خواهش میکنم اگر پیامم رو دیدین جوابم رو بدین از نگرانی در بیام. از یه تاپیک دیدم بچه شما ...

سلام عزیزم دخترم علاوه بر پروتین گاوی به همه چی تقریبا آلرژی داشت حتی به برنج گوشت اجیل سبزی تخم مرغ میوه ها واکتشش هم گوارشی بود و با اسهال و دفع بلغمی وورفلاکس و بی قراری و بدخوابی نشون میداد از یکسالگی به بعد بهتر شد یکسال و نیم خیلی بهتر شده ولی هنوز رفلاکسشو داره ولی آلرژیش خیلی کمتر شده

2714

به جای استفاده از مواد شیمیایی بهتره شیر بز رو امتحان کنید بهترین ماده غذایی دنیاست خیلی خاصیت داره و بهترین دارو برای بسیاری از بیماری هاست حدود نود و شش درصد املاح و مواد معدنی  و ویتامین داره برای الرژی و دیابت و فشاره خون مثل معجزه میمونه اگر گوشت بز رو با شیر بز مصرف کنید برای نازایی بهترین شفاست اگر دنبال شیر بز هستید مزرعه بز مروگل ذو تو‌گوگل سرچ کنید

من دادم خیلی هم خوب بود فقط دخترم انرژیش خیلی زیاده میگن بخاطر اینکه شیر بز دادم بهش

سلام عزیزم میدونم این تاپیک برا پارسال هست ولی میخوام لطف کنید بگید شیر بز تازه دادید یا از اون پاستوریزه های ارگانیک