2737
2734

من دخترم رفلاکس الرژیک داره و به خیلی چیزا علاوه بر پروتین گاوی الرژی داره میخام بدونم کیا شیر بز رو برا بچه هاشون امتحان کردن 

زیر یکسال نده

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگر منظورت شیرخشک با پایه شیر بز هست ایرادی نداره، دکتر به دختر منم به خاطر الرژی به پروتئین گاوی داده. اما خود شیر بز نه. من خودم یه بار پنیرش رو خوردم حساسیت بچم بیشتر شد

2738
نه منطورم شیر طبیعیه بز هست؟

شیرخشک بز گرونه  قیمتش ۴۰۰ فک کنم

شیربز خیلی خوشمزس بچه منم مث بچه شمابود بهش بده

من پیدانکردم که بدم

بعدشیرمادر ،بچه ها سازگاری خوبی به شیربز دارن چون به شیرمادرنزدیکه

شیرخشک بز گرونه  قیمتش ۴۰۰ فک کنم شیربز خیلی خوشمزس بچه منم مث بچه شمابود بهش بده من پیدان ...

الان بچه تون چند ماهشه خوب شده من اطرافم هست خالص هم هست ولی خب الان مامانا گفتن نده خیلی دوس دارم امتحان کنم براش چون واقعا خیلی ضعیف و کم وزنه 

الان بچه تون چند ماهشه خوب شده من اطرافم هست خالص هم هست ولی خب الان مامانا گفتن نده خیلی دوس دارم ا ...

من ترسی ازدادن شیر بزندارم

فوقش بهش نمیساخت 

حتی پسرم شیرخشک هرگزنخورد

بهش آلرژی داشت،

به شیرگاوم

ولی بعدیکسال شیرگاوبهش ساخت،منم بارداربودم وبازشیرخودم بهش میدم😊

بهمراه شیرگاو

اون شیرخشکیم که هرازگاهی توفرنی میریختمم حذف کردم

چراندی

ممکنه بهش بسازه

2706