2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من ماه رمضون همین امسال رو کلا روزه گرفتم یک هفته آخراش درد پریودی داشتم همش فکر میکردم میخوام پریود بشم، اصلا به این فکر نمیکردم که باردار باشم بعدش سر معدم میسوخت منم فکرمیکردم بخاطر روزه گرفتنه. خواهرشوهرم چون به همدیگه نزدیکیم درجریان بود بهم گفت برو بیبی چک بگیر تو یک ماه کامل روزه گرفتی پریود نشدی حتما خبریه منم جدی نمیگرفتم بخاطر دردی که داشتم ،بعد از یه هفته بیبی چک گرفتم مثبت بود🥰

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد
2738
دقیقا مثل درد پریود بود؟

اره هر روز فکر میکردم دارم پری میشم چون همیشه فقط روز پری درد داشتم تا چند هفته بعد از موعدم هم گاهی این درد بود ولی بعد موعدم شدید نبود خیلی خفیف

شما بارداری دعات میگیره دعا کن من باردار باشه ای وی اف کردم دلت پاکه دعا کن اسمم مائده

الهی به امید خدا باردار باشی الهی که زود زود جواب بگیری 

خدایا شکرت برای فرشته های که به من دادی 
اره هر روز فکر میکردم دارم پری میشم چون همیشه فقط روز پری درد داشتم تا چند هفته بعد از موعدم هم گاهی ...

شما بارداری دعات میگیره دعا کن منم باردار باشم ای وی اف کردم دلت پاکه دعا کن اسمم مائده

2706