2726
عنوان

خیلی سخته با خواهرم مقایسه میشم!

324 بازدید | 17 پست

اون 6 سال ازم بزرگتره 

دوستام خواهرمو میبینن میگن اصلا نمیخوره خواهر باشین، خیلی ازت خوشگلتره، تیپش و.. هم بهتره

خودم هم قبول دارم خیلی خوشگله و به خودش میرسه، فقط من موهامو نمیدم بیرون یعنی دوس ندارم، برای همین خوشتیپتره، وزنش بهتره من خیلی لاغرم چون غصه میخورم 

زندگی من و شوهرم داغونه دو این سه سال کلی غصه خوردم 

حس میکنم هیچی ندارم نه اعتماد به نفس، نه ارتباط با دیگران بلدم نه هیچی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خب تو هم ب خودت برس، غذا زیاد بخور چاق بشی لباس های خوشگل بگیرموهاتو رنگ کن تو خونه که میتونی ب خودت برسی مطمئنا تو هم خوشگلی فقط ب خودت نمی‌رسی و اعتماد ب نفس نداری

بد حجابی با کلاسی و خوش تیپی نیست

همین که شما برای جلب توجه دیگران حجاب تو زیر سوال نمی‌بری یعنی اعتماد به نفس داری

برای ارتباط با دیگران هم سعی کن بری داخل اجتماع و یک مدت فقط نگاه کنی به نحوه ارتباطات و چه بهتر که رفتن به یک کلاس رو انتخاب کنی 

خب تو هم ب خودت برس، غذا زیاد بخور چاق بشی لباس های خوشگل بگیرموهاتو رنگ کن تو خونه که میتونی ب خودت ...

دقیقا بخادا به خودکشی فک کردم ولی از عذاب قیامت میترسم 

هیچی ندارم نه اعتماد به نفس نه هیچی

دقیقا بخادا به خودکشی فک کردم ولی از عذاب قیامت میترسم  هیچی ندارم نه اعتماد به نفس نه هیچی

خب کارت بده خیلی  با حجاب های خوشگل و خوش تیپ دیدم تو بیرون با حجاب باش ولی تو خونه خودتو خوشگل کن برای شوهرت جلوی خونوادت جلوی دوست و آشنا البته تو جمع زنونشونا

بد حجابی با کلاسی و خوش تیپی نیست همین که شما برای جلب توجه دیگران حجاب تو زیر سوال نمی‌بری یعنی اع ...

یعنی خواهرش اعتمادبه نفس نداره؟!😂

سفر چرا؟بمان وپس بگیر/ ز جورشان نفس بگیر 🤍

اعتماد بنفست پایینه عزیزم

منم از خواهرم6سال بزرگترم منتها اون خوشکلتره

قد175

60کیلو با اینکه دوتا بچه اورده شکم تخت و اندام عالی

چشماش ابی اسمونی

شوهر پست مهمی تو یه شرکت معروف داره

پولداره خدا روشکر 

منم معمولی و راضیم از اینی که هستم زیبایی ها خاص خودمو دارم و زندگی که با زحمت خودمو همسرم ساخته شده

فکر کن ملت مثلا دلسوزانه پیش من غیبت خواهرمو میکردن  یکی دوبار بشورشون هم روحیه خودتو خراب میکنی هم ممکنه به خواهرت حسادت کنی عزیزم هرکسی زندگی و دلخوشی های خودشو داره زندگی خودتو ببین و برا بهتر شدنش تلاش کن

غرض رنجیدن ما بود از دنیا... حاصل شد.......خدایااز سقف اتاقم یاد تو میچکد باران بند بیاید از این خانه می روم🌻

عزیزم شما اعتماد بنفس نداری باید رو این کار کنی باید خودتو همینجوری که هستی دوست داشته باشی اگه فکر میکنی به اندازه کافی به خودت نمیرسی از همین الان شروع کن بیشتر به خودت برس مهم نیست بقیه چی میگن مهم خودتی که باید افکارتو تغییر بدی ، در ضمن غصه هم نخور واسه چی غصه میخوری زندگیتو بسپار بخدا همه چی درست میشه

اول اینک عزیزم دوستاتو دورکن ازخودت

دوست هرکی باشه حق نداره نظربده راجب چهرت مگ کیه؟ باهاشون زیاددرارتباط نباش اگ چیزیم گفتن درجابزن توحرفشون تابفهمن جرات نکنن چیزی بگن

بعد محجبه یا غیرمحجبه میتونن به خودشون برسن

توی اینستا نگاه کن یاخانمای لبنانی رو ببین چه تیپای قشنگی میزنن

روسری ومانتوهای روشن بپوش ساق دستت رو با روسریت ست کن مانتوهای بلندبپوش با روسری پوشیده قشنگ میشی 

یه ارایش مات داشته باش

بعدم خواستگار واینطورچیزا ملاک نیست میفهمم روت تاثیرداره ولی اگ دخترساکتی باشی و توخودت باشی کاملاعادیه خواستگارنداشتنت

2706