2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

زبانو میتونی کم کم ۲۰ ۳۰ بزنیا بقیه درصداتم که عالیه

برای هیچکس مهم نیست تو چجوری شباتو صب میکنی پس بزار هرکی هرچی دلش خواست پشت سرت بگه و تو واسه خودت زندگی و از هر لحظه اش لذت ببر!عمرت آنقدر طولانی نیست که بخوای نگران این چیزای بیخود باشی فقط آخرش خودتی و خدات و آرزوهات پس همین سه تارو محکم بغلشون کن:)                                                                         اون لحظه ای که یه بچه ایو میخندونم و باهاش بازی میکنم همون لحظه دنیام یه درجه رنگی تر و قابل تحمل تر میشه                                       رفتن رو به کسی میگن که امده باشد ما که نیامدیم ریشه دراین خاک و وطنیم:))))                                                                                      بابا وقت خداحافظیه ولی به مامان چیزی نگو/بابا دیگه نمیکشم از درد پر بغضه گلوم/بابا اگه رفتم بدون همه اینا واسه آینده بود/بدون همه آرزوم اینه ببینم ایرانو آزاد یه روز

ریاضی 80؟ ب نظرم واسه کنکور رو 80 حساب باز نکن ولی بقیش خیلی اوکیه ب نظرم جا داره واسه تک رقمی 

من باهات قهرم ولی خب تنها ترین آدم این شهرم...:)ی دل میگه ک برگردم یه دل میگه با بدبختی و تازه تورو ترک کردم.... :) 
2738
زبانو میتونی کم کم ۲۰ ۳۰ بزنیا بقیه درصداتم که عالیه

نه ☹️فقط زبان هفتم بلدم😐🥴😂از هشتم دیگه زیاد نخوندمش تا الان حتی نهم داشتم میفتادم زبانو لب مرز شدم الآنم ۳۷ روز تا کنکوره اصن ۲۰هم نمیتونم بزنم

.....
نه ☹️فقط زبان هفتم بلدم😐🥴😂از هشتم دیگه زیاد نخوندمش تا الان حتی نهم داشتم میفتادم زبانو لب مرز شد ...

ببین در حد ۴ ۵ ساعت کلماتشو کار کن و کنکورای گذشته رو کلماتشو بزن که حداقل ۲۰ ۳۰ بیاری چون صفر خیلی کارو خراب میکنه بیشتر زبانم همین کلماتشه حیفه با این درصدای خوب 

برای هیچکس مهم نیست تو چجوری شباتو صب میکنی پس بزار هرکی هرچی دلش خواست پشت سرت بگه و تو واسه خودت زندگی و از هر لحظه اش لذت ببر!عمرت آنقدر طولانی نیست که بخوای نگران این چیزای بیخود باشی فقط آخرش خودتی و خدات و آرزوهات پس همین سه تارو محکم بغلشون کن:)                                                                         اون لحظه ای که یه بچه ایو میخندونم و باهاش بازی میکنم همون لحظه دنیام یه درجه رنگی تر و قابل تحمل تر میشه                                       رفتن رو به کسی میگن که امده باشد ما که نیامدیم ریشه دراین خاک و وطنیم:))))                                                                                      بابا وقت خداحافظیه ولی به مامان چیزی نگو/بابا دیگه نمیکشم از درد پر بغضه گلوم/بابا اگه رفتم بدون همه اینا واسه آینده بود/بدون همه آرزوم اینه ببینم ایرانو آزاد یه روز