2726

میشه کمک کنید برا انتخاب محله برا زندگی کجا بهتر  برا خرید خونه و اینکه ی خونه نوساز تو سمت الهیه و رحمانیه  ک خیلی هم شیک باشه بهتر یا محله ای مثل هاشمیه ی خونه قدیمی 

اگه محله ای ک میشه تا 2.5ملیارد تومن خونه خیلی خوب خرید بهم بگید  

و اینکه بگید الهیه الان منطقه خوب حساب میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ما تو وکیل آبادیم . ولی یه جا دوستم خونه گرفته یعنی عالی برا ساکن شدن محیط ساکت خونه های ویلایی شیک ...

کجا ؟؟؟

میشه سوال اولمم ج بدید ک خونه شیک تو الهیه بهتر یا یه خونه قدیمی تو هاشمیه

کجا ؟؟؟ میشه سوال اولمم ج بدید ک خونه شیک تو الهیه بهتر یا یه خونه قدیمی تو هاشمیه

الهیه بهتره ولی سمته شهرک ابوذر ببین اصلا دلت نمیاد بیای بیرون بخدا مثه خونه خارجی های درست کردن 

ببین الهیه خونه هاش قشنگ هستن و نوساز اما یه بار شب برو اونجا

تاریک و یجوریه 

از امکانات هم دوری

میگن آینده خوبی داره

ولی معلوم نیست کی

بنظر من هاشمیه بهتره

ضمنا قاسم آباد ۴راه مخابراتشم خوبه اونجا با ۲.۵ خونه خوب تو خود ۴راه مخابرات گیر میاری 

لبریزم از سکوت بسیار
ببین الهیه خونه هاش قشنگ هستن و نوساز اما یه بار شب برو اونجا تاریک و یجوریه  از امکانات هم د ...

شب رفتم دیدم اول رحمانیه خیلی شیک بود پر مغازه هم بود همه هم لوکس بودن که

فقط یکی دو تا خیابون اینجوریه شما اونجارو دوست داری پس سعی کن همون خیابونا شلوغش بگیری

ولی بقیه قسمتاش اینجوری نیست

ببین با پول خونه من اونجا خونه بزرگتری میتونم بگیرم ولی واسه من منطقه مهمتره

شاید واسه یکی خونه مهمتر باشه

لبریزم از سکوت بسیار

صدالبته همون الهیه و رحمانیه و....خونه های بی نهایت لوکس تری داره کلا سبک معماریش تو کل مشهد تک 

مخصوصا ساختمان های آریا من خودم دارم اونجا دنبال میگردم امکاناتشم عالیه پر پاساژ و مغازه و...

شهرک بسیار نورپردازی زیبا ،سرسبزو فضای سبز زیاد داره .دقیقا منم بین هاشمیه و صیاد والهیه مونده بودم ک نتیجه شد اونجا

صدالبته همون الهیه و رحمانیه و....خونه های بی نهایت لوکس تری داره کلا سبک معماریش تو کل مشهد تک  ...

شما چند وقته میچرخید تا چ قیمت مخوای خونه بخرید 

از نظر مشهدیاا الهیه منطقه خوبه یا بد ؟

2706