2726
عنوان

دوازدهما بیاید جان جدتون

243 بازدید | 34 پست

برای امتحان نهایی فردا( ریاضی) رشته تجربی

چطوری بخونم؟

من امسال مریض بودم نتونستم بخونم

چکار کنم نمرم بالای ۱۷ بشه؟

شب امتحان بخونم با نمونه سوال+ تمرین های کتاب؟

اینجوری بالای ۱۷ میاد؟

هیچی از مباحث نمیدونم فقط یکم تابع و حد بلدم

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اریان حیدری دیروز ی جمع بندی نهایی داش واقعا ترکوند رایگانم بود 

الان احتمالا ضبط شدش تو سایت کلاسینو باشه یا تلگرامش یا یدتیدبش بگرد پیدا کن ببین همون بسه

رنج؛ وقتی شمارو ترک میکنه که درسش رو بهتون داده باشه!
من هییییچی نخوندم  گزاشتم شهریور😑

منم همینم

بشین بخون هنوز وقت هست تا صبح کلی میتونی بخونی

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊
میگن سوالای دوازدهما لو میره بگرد شاید پیدا کنی 

نه فقط سر جلسه لو میره

نه قبلش

حوزه ات کجا افتاده؟ 

یه مدرسه دیگس

تو هنرستان افتادم

اریان حیدری دیروز ی جمع بندی نهایی داش واقعا ترکوند رایگانم بود  الان احتمالا ضبط شدش تو سایت ...

چن ساعت بود 

تو بلد بودی ؟؟نگاه کردی یا صفر بودی

گریه‌ی‌روح‌اشک‌چشم‌نداره🥀🫀
اریان حیدری دیروز ی جمع بندی نهایی داش واقعا ترکوند رایگانم بود  الان احتمالا ضبط شدش تو سایت ...

لینک ندارید؟

ن ندارم لینکشو ولی حتماااا حتماااا ببین من خودم بلد نبودم چیزی ذدیدم الان کاملاااا اوکیم

از کجا دیدی؟

میشه یه صلوات مهمونم کنی برای رسیدن به هدفم ، مرسی😍💕✨
2706