2726
عنوان

ابادان🖤💔

349 بازدید | 17 پست

بچه ها لطفا هر تعداد که میتونید صلوات بفرستین 

و برا مردم ایران مخصوصا آبادان دعا کنید🥀🖤

اعلام کنید چقدر خوندین چون ی تعداد باقی مونده و میخام بدونم ⚘

تو هم دلیل بیقراری منی ،هم آروم و قرارمی :) 🥲🍭قربان بودنت بروم 🙂🫂 من سرما زده را گرم در آغوش بگیر ب هوای بغلت بود ک سرما خوردم ☻ از قشنگ ترین دیالوگا = مایکی : مهم نیست چقدر از هم دور باشیم ما هیچ وقت از هم جدا نمیشیم♡میدوریا:ارزو ها میتونن واقعی بشن ♡کانکی : ب هیچکس اعتماد نکن شیطان هم یه زمانی فرشته بود ♡ جیرایا:هر جا کسی به تو فکر میکنه اونجا خونه ی تو هستش ♡ایتاچی: مواقعی وجود داره ک مردم باید انتخابای دردناک انجام بدن ♡🤍 انگیزشی ترین جمله : _چرا تو ؟؟ _چرا تو اما واتسون؟؟؟ +چون ارزشش رو دارم 😌 افتخار میکنم که یک دخترم ✌️😎اگه هدفت تو رو از مردم جدا میکنه پس تنها بمون 🚶‍♀️( امضای خودمه دوست دارم چرت و پرت بنویسم 😂😔)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

10

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•از دور ریختن عقایدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| |•هر عقیده‌ای صرفا عقیده‌ی مذهبی نیست، پس باتوجه به برداشت شخصی‌ای که از امضام میکنی الکی گزارش نزن دوستِ عزیز چون منظور من عقاید مذهبی نیست•|

واسه ما خوزستانیا جنگ هیچوقت تموم نمیشه قبلا جنگ خارجی الان داخلی 

ما همیشه باید تلفات بدیم

واسه سلامتی نی نی خانومی صلوات میفرستید؟🤱🏻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلیفاطِمَه وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَسِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ
۱۰ نفر

بالاخره تجاری بوده هزار تا آدم روزانه میرفتن اونجا این آماری که اومده تعداد مالک های مغازه های اونجاعه که خبری ازشون نیست خدا میدونه چقدر دیگه فوتی داده......

تیکر امتحانامه🙂                       قربونت برم میشه واسه اینکه امتحانامو خوب بدم یه صلوات بفرستی😘🥰
2706