2737
2734
عنوان

اخلاق خوب و بد نامزدم ...

649 بازدید | 23 پست

سلام خانوما،امیدوارم حالتون خوب باشه🤍✨

من با نامزدم که عقدیم یه سری مشکلات داریم حالا من میخام با وجود مشکلات خوبی هاش رو هم بنویسم که راهنماییم کنید ...

اینایی که می‌نویسم جزء خوبیاشه، نامزدم برای ازدواجون خیلی تلاش کرد جوری که خانوادش میگفتن نه این دختر مناسب نیس اما اون میگف یا این دختر یا هیچ کس ، طی این یکسال که عقد کردیم به هیچ عنوان از گل بهم نازک تر نگفته نه به من و نه به خانوادم (منظورم اینه که با احترامه) ، خوش اخلاقه ، هر وقت اومده خونمون دستش پر بوده از شیرینی و ... ، وقتی که دنبال خونه میگشتیم اونم از وقت خودش گذش پا به پای ما دنبال خونه میگشت آخرم خودش این خونمون رو واسمون پیدا کرد ، اگه پدرم یه کاری مثل کولر درست کردن و ... داشته باشه زنگ بزنه به نامزدم سریع پا میشه میاد (بخاطر من حتی اگه خالم هم بگه بیا ماهوارمون رو درست کن خونه خالم هم میاد ) ، امسال شمال رفتنی هیچکس از خانوادش نیومد اما خودش گف من میرم و خانواده نامزدم رو با ماشین میبرم و میارم ، اهل اینکه بهم بگه این کارو کن اون کارو نکن نیس ( حد و حدوده خودش رو می‌دونه)

و اما بدیاش...

نامزدم به شدت مادیاتی هست(یعنی پولی که داره واسش خیلی مهمه) مثلا تو این دوران عقد واسه من از لحاظ کادو و اینا اگر چه یه چیزه کوچولویی بود کم نذاشته و خوشحالم کرده ولی از این ادمایی که پول دست زن بده و واسه زن خرج کنه نه نیس! ، خیلی مغروره نامزدم البته الان اینجوری شده ها قبلا اگه قهر میکردیم نیم ساعت بعد می‌دیدم عه زنگ زده و کلی معذرت خواهی و قربون صدقه (با اینکه من مقصر بودم) یا دیگه ته تهش یه هفته بود قهرمون که طی اون یه هفته هم هی پیام میداد پاک میکرد و همش کلیپ عاشقانه می‌فرستاد واسم 😂😐تا الان هم همش خودش پیشقدم میشد واسه آشتی

اما الان اون آدم سابق نیس قشنگ معلومه ازم سرد شده نمونه اش اینکه آدمی که بدون شب بخیره من نمیخابید الان یک ماه و خورده ایه ازم بی خبره 😭، حاله خودش رو نمی‌دونم خوبه یا نه اما دیروز یه عکس از خودش استوری کرده بود که انگار کلا خورد و شکسته شده

حالا موندم چی کار کنم با این اوضاع 🥲💔یه سریا میگن جدا شو اگه اذیتی اما می‌دونم اگه جدا بشم ذهن و دلم پیششه 🥺

تروخدا شما اگه جای من بودید چی کار می‌کردید ؟

واسه حل شدن مشکلات زندگیم یه صلوات بفرستید 🙏💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم زودتر عروسی کنین فقط هرچه زودتر

همسر‌من تو نامزدی خیلی بدتر از شوهر تو بود‌امونمو بریده‌بود‌دوهفته‌دوهفته‌قهر‌بودیم

الان که‌تو یه خونه ایم‌من همش قهر‌میکنم‌زود‌میاد اشتی

نامزدی اصلااا اینجوری نبود

ینی نامزدی‌بزرگترین اشتباهه بخدا

چرا وفتی مفصری گذاشتی اون بیاد برای منت مشی ک الان خسته شع؟  حتما ی بار باهاش حضوری حرف بزن

ما هم قصدمون همینه ، پدر شوهرم اومد آشتی مون بده گف پسرم رو میارم که مشکلاتتون رو حل کنید

ن بابا چی چیه جداشو 

ازخودش پرسیدی  چیشده شاید مشکل مالی چیزی براش پیش اومده رفته تولاک خودش بهت نمیگه ک حالت ب نشه

باخودش حرف بزن ببین چیشده

بنده خدا ازهمه لحاظ برات تلاش کرده کم نذاشته انقد بی معرفت نباشین فوری طلاق

ببین ریشه مشکل چیه راه حل پیدا کن  

الله و اکبر_ الله و اکبر_ الله و اکبر/خدایا بهرکی بچه نداره بچه بده بهرکی هم دادی حفظ کن براش الهی آمین🤲

نامزدت‌خیلی‌خوبه‌اخلاقاش ادم که بخاطر یه بحث جدا نمیشه فداتشم

این رفتارایی که تو ازش گفتی ینی تو ۹۰درصد‌مردای‌دیگه نیس

برو اشتی‌کن قانعش‌کن عروسی بگیرین بعدم از دماغش دربیار این روزارو

2738
چیشده یه دفعه بحثی داشتین چیزی ازت شنیدع؟؟؟

اصلا تا حالا همچین دعوای بزرگی نداشتیم ، بهم گف خونه مامان باباتی لازم نیس من خرجتو بدم و ... منم جوش آوردم گفتم تو آدم خسیسی هستی یکی که کسی رو دوست داشته باشه واسش از جونش هم میگذره دو قرون پول که چیزی نیس و هزار تا حرف بدتر

عزیزم زودتر عروسی کنین فقط هرچه زودتر همسر‌من تو نامزدی خیلی بدتر از شوهر تو بود‌امونمو بریده‌بود‌د ...

عشقم کجای دنیایی گفتن سه سال عقد بمونید همو بشناسید خانوادم گفتن سنت کمه (۱۹سالمه) فعلا ازدواج نکن

عشقم کجای دنیایی گفتن سه سال عقد بمونید همو بشناسید خانوادم گفتن سنت کمه (۱۹سالمه) فعلا ازدواج نکن

سنت کم نیس 

اگه نامزد بمونین از این هم بدتر میشه

همسر من با هزار کلک منو به عقد در اورد منیکه اصلا دوسش نداشتم 

بعد عقد کلا سرد شدد تااا وقتی که عروسی کردیم

الان برعکس شده دیگه بهش رو نمیدم و میاد منت کشی 

چون تو یه خونه ایم فقط از طرف من ارضا میشه

نامزدی مادرش خواهرش همه پرش میکنن

اصلا تا حالا همچین دعوای بزرگی نداشتیم ، بهم گف خونه مامان باباتی لازم نیس من خرجتو بدم و ... منم جو ...

ببین دختر گل بهش بگو از وقتی ادم بعله میگه دیگه تو میشی دختر اونا و همسر قانونیش این نامزد بازیا روهم این مردم نمدونم از کجا اوردن مراسمات عیدی همه شون چشم و هم چشمیه 

ولی از وقتی قانونا هرجا بری بگی هر بهش بگو هرجا حقو بتو میدن چون بعله رو که میگی همسرشی باید از اون لحظه ببره تو رو مستقل کنه حالا ماها این وسطا رسم های نامزد بازی گذاشتیم که اینا فقط من درآوردیع 

ولی خرجیت کامل به عهده اونه عقدشی باید خونه مستقل و خرج و نون و پوشاک به عهده شه 

مسخره ترین دلیل خانواده ها اگه سنت کم بود و بجه بودی چرا گذاشتن ازدواج کنی ! این چیزایی هم که گفتی دلیلی واسه جدایی نیست اول زندگی نزارید روتون به هم باز بشه برید دوتایی خودتون با هم حرف بزنید و سنگاتونو وا بکنید مشکلتون رو حل کنید نه اینکه بزرگترا بخوان دخالت کنن تو زندگیتون تو الان زن رسمی و قانونیش هستی نامزدت شاید بخاطر این ازت سرد شدع که خانوادت بهش اجازه نمیدن عروسی بگیرید

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲
مسخره ترین دلیل خانواده ها اگه سنت کم بود و بجه بودی چرا گذاشتن ازدواج کنی ! این چیزایی هم که گفتی د ...

زندگیم خیلی تباهه خودم همش اسرار داشتم که میخام ازدواج کنم اونا میگفتن کوچولویی، با نامزدم نمیذارن سوار یه ماشین بشم میگن خطرناکه بیرون نمیذارن برم ، دل نامزدم هم از اینا پره میگه وقتی نمیذارن دقیقه ای مال من باشه واسه چی وقتمو واسه دخترشون بذارم ؟

ببین دختر گل بهش بگو از وقتی ادم بعله میگه دیگه تو میشی دختر اونا و همسر قانونیش این نامزد بازیا روه ...

اتفاقا دوران نامزدی خیلی بهتر از عقده و لازمه ولی مدتش ۶ ماه نهایت ۱ سال باشه که خوب همدیگرو بشناسن تو دوران نامزدی( فقط صیغه محرمیت) بعدش عقد و عروسی باهم باشه که اذیتم نشن چون وقتی عقد کردی دیگه رسما رن طرفی و یه توقع های دیگه ای ازت داره 

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲
2706