2410
2553
همه اینا که گفتی فحش بود خب

درسته

دلتنگم و با هیچکسم میل سخن نیست😔کس در همه آفاق به دلتنگی من نیست🥺😔بسیار ستمکار و بسی عهد شکن هست😔اما به ستمکاری آن عهد شکن نیست❤❤😔
همه اینا که گفتی فحش بود خب

اصلا کلمه قشنگی نیست

دلتنگم و با هیچکسم میل سخن نیست😔کس در همه آفاق به دلتنگی من نیست🥺😔بسیار ستمکار و بسی عهد شکن هست😔اما به ستمکاری آن عهد شکن نیست❤❤😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منظورم اکثرا هست. چون همه انکار می کنن که دختر سلیطه دوست دارن ولی در عمل مردا وقتی یک دختره پرسرو ص ...

عجب مگه از دلشون خبر داری اونایی که شلوغ میکنن قطعا سروصداو همین شلوغیشون باعث میشه نگاها بره سمتشون دلیل نمیشه حتما خوششون اومده یه حرفایی میزنین ادم شاخ در میاره😕

خیلی کلمات دیگه هم در زبان فارسی هست ولی میشه از اونا همه جا استفاده کرد؟ نه من نه معلم دینی هستم نه ...

شما جواب نمیدادیم مهم نبود. بهتره بری به غرات برسی اخه هم زنا و مردا عاشق انسان های غر غرو و رو اعصابی هستن   

2720

ببین با توجه به اینکه گفتی سلیطه فحش نیست از این پست نباید ناراحت بشی 

الان شما خودت نمونه این واژه هستی که خیلی بی مهابا داری به کار میبری و نسبت به بیانش حیا نداری... چون دو سه نفر هم دارن میگن ولژه مودبانه ای نیست ولی مخالفت میکنی.

دیگه سطح فرهنگ سایت در حال سقوطه

شما که همین تاپیک اخیرت نوشتی گاگول و خنگ چی میگی اخه؟ حالا معلم اخلاق شدی. برای رسوندن منظورم باید اونجوری میگفتم. مثلا میگفتم شلوغ و پرسروصدا کسی نمیفهمید 

عجب مگه از دلشون خبر داری اونایی که شلوغ میکنن قطعا سروصداو همین شلوغیشون باعث میشه نگاها بره سمتشون ...

نمیدونم حس میکنم اونجوریه. واسه همین سوال رو مطرح کردم

شما که همین تاپیک اخیرت نوشتی گاگول و خنگ چی میگی اخه؟ حالا معلم اخلاق شدی. برای رسوندن منظورم باید ...

ولی معنی واژه خنگ و گاگول رو سرچ کن بذار کنار معنی سلیطه در لغت نامه فارسی ببین کدومش بده؟ 

من که الان هرچی جستجو کردم تعاریف بدی از واژه سلیطه دیدم...

گاگول هم ب معنای گیج هست. 

دیگه خودت میدونی... هر چی شما بگی درسته

2714
ولی معنی واژه خنگ و گاگول رو سرچ کن بذار کنار معنی سلیطه در لغت نامه فارسی ببین کدومش بده؟  من ...

:)))) عجیبه ها. به هر حال واژه های بهتر از گاگول هم وجود داشت و تو از سخیف ترین کلمه ممکن استفاده کردی. سوال من هم مطلبید که اون کلمه رو بگم حتی اگه بد باشه. البته واسه من مهم نیست تو چی می گی. چون گفتی فرهنگ سایت و فلان و فلان و منبر گذاشتی گفتم اول به نگاه به خودت بنداز. 

2706