2737
2734

میخوام دخترمو ببرم برا رشد 

خدایا شکرت بخاطر سلامتی بچه هام ،خدایا شکرت بخاطر سقف بالا سرمـ ،خدایا شکرت بخاطر همه چیز...تا ترس از دست دادن چیزیو تجربه نکنی ارزششو درک نمیکنی🌹 
ببرفروغ صاکی من میبردم عالی بود

ممنونم ، واقعا خوبه؟ 

بهم اسدالله حبیب و بهنام هدایت رو معرفی کردن ، نمیدونم چیکارکنم ، دخترمم خیلی ضعیغه میخوام پیش یکی ببرم ک کارش خوب باشع

خدایا شکرت بخاطر سلامتی بچه هام ،خدایا شکرت بخاطر سقف بالا سرمـ ،خدایا شکرت بخاطر همه چیز...تا ترس از دست دادن چیزیو تجربه نکنی ارزششو درک نمیکنی🌹 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ممنونم ، واقعا خوبه؟  بهم اسدالله حبیب و بهنام هدایت رو معرفی کردن ، نمیدونم چیکارکنم ، دخترمم ...

آره من دخترم از کلاس اول میبردم جلوی بلوغش گرفته شد و قدش هم رشد کرد 

2728
آره من دخترم از کلاس اول میبردم جلوی بلوغش گرفته شد و قدش هم رشد کرد 

ممنونم

قبلا توی درمانگاه امام رضا بود الآن توی مطب کار میکنه اگه میخواید هزینه ویزیت زیاد نشه یه زنگ بزن بب ...

ببخشید توی درمانگاه هم قدو وزن رو میگیرن؟؟ من یبار بردمش پیش متخصص اطفال درمونگاه اصلا وسیله نداشت ک قدو وزن رو بگیرع فقط دارو داد دیگع نبردمش 

2738
سلام شما پیش دکتر هدایت رفتین؟ 

نه نرفتم 

پیش اسدالله حبیب رفتم راضی نبودم دیگه ادامه ندادم