2737
2734
گردو نمیدونم من چشمی اندازه میگیرم با پیاز ک تفت دادی گردو رو  بعد آب خیلی سرد بریز کم کن تا ...

من پختم شوهرم اخرش گفت روغنش یکم زیاده میگم مال گردوعه بابا

شاید آن روز ک سهراب نوشت تا شقایق هست زندگی باید کرد خبر از دل پررنج گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت چه گل شقایق و میخک و یاس زندگی اجباریست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرغو با پیاز تفت بده تغییر رنگ ک داد ی ذره زردچوبه بزن بعد رب انارتو اضافه کن ک ذائقه ایه ببین چ اندازه ترش دوس داری من برا ۲نفر ی لیوان فرانسوی گردو میریزم فسنجونام حرف نداره اصلا ن یخ اضافه میکنم ن هیچی خود گردو روغنشو حین پخت پس میده نمکم ک باید بزنی 

هَنوزَم زِمِستون بِ یادِت بَهاره...🥺🍃
2728
چطوری تعداد گردوهارو میشمارید؟مگه اسیاب نمیکنید گردورو برعد بسته بندی؟

یعنی فریز کنیم؟

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
مادر شوهر من فسنجوناش حرف نداره ول من مغرورم نمیخوام ازش بپرسم چی کار میکنه😂😂

بپرس ب منم بگو

میدونی غذای ملس دوس ندارم بخاطر همین

با گوشت چی میپزه مادر شوهرت

شاید آن روز ک سهراب نوشت تا شقایق هست زندگی باید کرد خبر از دل پررنج گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت چه گل شقایق و میخک و یاس زندگی اجباریست
2738
شماخودت امتحان کردی؟

سیبو‌ نگه دار یه روز برا خودت امتحان کن جلو مهمون بد در نیاد یوقت

چطوری تعداد گردوهارو میشمارید؟مگه اسیاب نمیکنید گردورو برعد بسته بندی؟

عشقم من گردو رو فریز نمیکنم هر دفعه که  بخوام فسنجون بپزم مغز گردو روآسیاب میکنم امروز میخواستم فسنجون باطعم ریاضت اقتصادی بپزم گفتم بپرسم😂😂😂

میخواستی بگی همه از خدا میخوان روغن بندازه😂

اره والا

من غذارو‌ کم روغن درست‌ میکنم ترش هم تو غذا دوس نداریم برا همین‌ زیاد نمیپزم

2706