2733
2734
عنوان

میگه نمیتونم از پس خرجات بر بیام

| مشاهده متن کامل بحث + 660 بازدید | 58 پست

بله یا باید با شرایط توافق کنید فرهنگ دو طرفو پیاده کنید یا کلا بیخیال بشید چون بعدا صحبت خاله و خانباجی هم اضافه میشه

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خیلی گناه داره دیگه کلش با پسره ک

کدوم شهری

قانون جذب میگه: اگه چیزی رو با تموم وجودت بخوای و از صمیم قلب ایمان داشته باشی که بهش میرسی‌..تمام کائنات و نظم هستی جوری رقم میخوره که تو به اون برسی! پس واسه چیزای که دوسشون داری کارت دعوت بفرست.
2738

یکم مراعاتش رو کنید بنده خدا توی این گرونی معلومه پا پس میکشه 

این رسم و رسومات برا زمانی بود ک وضعیت گرونی ب این اندازه نبود الان هردو خانواده بایدلطف کنن ب دخترو پسر کمک کنن ک زندگیشون رو بسازن حالا خانواده اینجارو کوتاه بیان طبق رسم و رسوم پیش نرن😒

نه یکم اونور ترم 

ما کوردیم.....تقریبا همین مدلی هستیم ولی الان نرم تر شدیم یعنی عروس یا طلا نمیخره یا عروسی نمیگیره جهیزیه هم تا حدودی میخریم چندتیکه

یه جمله واسه خود چند سال بعدت:"دارم سخت تلاش میکنم تا تو خوشحال باشی….”💎

خودت پروندیش صبرمیکردی میومدجلوبعداصلاتونبایدمیگفتی اینجوررسمی داریم

نذر خیاطی نذر هنر خیاطی👇https://eitaa.com/joinchat/188219659Cb23e355addاین نذری سهم شماست عزیزم👆🌸بهت علم و هنر رو هدیه دادم لطفا از این هدیه بهترین استفاده رو بکن دوست من♥️

بنظرم شما جهاز بخرید ۴تیکه بزرگه پسر بخره بعنوان شیربها

طلا هم حالا در توانش بگیره خرجا بالاس واقعا حق داره

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش
یکم مراعاتش رو کنید بنده خدا توی این گرونی معلومه پا پس میکشه  این رسم و رسومات برا زمانی بود ...

منم واقنی این وضعو نمیخام تو این گرونی 

ولی حرف خانواده ها مشخص میکنه دیع 

2706