2733
2734
عنوان

میگه نمیتونم از پس خرجات بر بیام

660 بازدید | 58 پست

لطفاً بدون قضاوت فقط باهام مشورت کنید و بگید چیکار کنم 

یکی هست که باهاش رابطه دارم و قرار بر این شده که بیاد خواستگاری 

بعد گفت از رسم و رسومات شهرتون و خانوادت بگو 

ما از دو شهر و استان متفاوت ایم

من گفتم که همه چی به عهده پسره از خرج عروسی تا جهیزیه و طلا و این حرفا 

حالا میگه که خیلی خرج سنگینه منم پول ندارم انقد و زیر فشار میریم من و بابام هرچقدم وام بگیرم کم میاد شما توقعتون خیبی بالاس ما انقد رسم نداریم خودمون

یا جهیزیه رو بگیر یا طلا نخا 

بعدم کل دیروز رو بام سر سنگین بود 

الان موندم چیکار کنم چون مطمئنم بعدا بازم به مشکل بر میخوریم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جدا شو ولش کن

الهی راه هیچ کس به بیمارستان و مطب و درمانگاه و دکتر نیفته فقط اونایی که می خوان زایمان کنن برن به دل خوش برگردن لطفا برای سلامتی پدر و مادر منم دعاکنید الهی هیچ وقت استرس سلامتی پدر و مادرتون و نداشته باشید 
2731

خب به نظرم همه چیز با ایشون باشه هم زیاده دیگه راست میگه هم‌جهيزيه هم عروسی هم طلا

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2738
خب به نظرم همه چیز با ایشون باشه هم زیاده دیگه راست میگه هم‌جهيزيه هم عروسی هم طلا

خب اره خودمم میدونم ولی از رسمامون گفتم شایدم بازم تغییر کرد تا خانواده ها به توافق برسن

واقعا رسم سنگینه!!الان منطقه ماهم سه تیکه بزرگ جهیزیه مثل گاز و یخچال و قالی رو پسر میبره،بقیش وظیفه دختره...

دیگه خونه و خرج عروسی و طلا هم عهده پسره 

عشق یکطرفه اینطوریه ک:اون چاقو گذاشته بیخ گلوت و داره میکشتت . .و تو همون لحظه میگی مواظب باش دستتو نبری :)

منم فرار می‌کردم بیچاره میشه که همش ک اون شد 

برای مادرم  ک بهترینم بود               جایی خوانده بودم  که درد آدم را بزرگ می‌‌کند و روح را صیقل میدهد. و تجربه را زیاد می‌کند. هیچجا ننوشته اند که درد  با یک زن، با یک مادر چه میکند . مادران درد کشیده یا زود می‌میرند، یا برای همیشه میروند، یا می‌‌مانند با چشمانی که رنگِ بی‌تفاوتی گرفته استو دستانی که زیر ناخن‌هایش جز دردچیزی نمی‌روید، . مادرانی بی هیچ آرزویی، با ‌دنیایی کوچک. دنیایی بسیار بسیار کوچک . هیچکس از مادرانی که به بهشت نمی‌روند  چیزی ننوشته است.
2706