2733
2734
عنوان

شوهرم میگه بچه سوم بیاریم زمین میدن

| مشاهده متن کامل بحث + 2504 بازدید | 103 پست

بعضیا چقدر نترسن ! تو این گرونیا و اوضاع ایران بازم دست از تولید برنمیدارن 

معلم دینی فقط اونجاش که توی جواب دادن به سوالا گیر میکرد و میگفت بچها عقل آدمی قادر به درک بعضی چیز‌ ها نیست🤣😁من‌وقتی فیلم دوبله میبینم احساس میکنم یه اتفاقایی داره به زبون اصلی میفته که نمیخوان به من بگن🫤😐‏من : *به پوست خود ميرسد، روتين پوستي انجام ميدهد، كمتر چربي ميخورد.*پريود : *wait a minute bitch.*🥲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اولا نمیدن دوما بدن هم جای پرت میدن که ارزشی نداشته باشه فقط بگن زمین دادیم

خخخخخ دولت مگه جای میشینه ک آب بره زیرش.لااقل حق خودمونو میخورن‌نمیدن.شرشون به ما نرسه خیرشونو نمیخوایم.

ازاول میگفتن زندگی بهترفرزند کمتر.انقدگفتن ...حالامیگن‌زندگی قشنگتر فرزندان بیشتر.مردم بیچاره 

2728
ببینید حوصله صبر علاقه و تدبیر اداره ی سه تا بچه رو دارید؟ اگر دارید بسم الله وگرنه ررای زمین بچه ن ...

نه الان ماه اول بارداریمه بچهام شیر به شیر هستن میخوام سقط کنم نمیذاره میگه زمین میدن وضعمون خوب میشه برات پرستار میگیرم. میدونم حرفش خیلی حرف نبست ولی زمین رو تا حالا کسی دیدید گرفته باشه؟ 

من سومی رو یک سال و نیمه پیش آورم

واسه اینکه بچه دوست داشتم نه واسه زمین و ...

شاغل هم هستم 

بدبخت و خونه نشین هم نشدم

الانم بچه هام سه تاشون با هم تو خونه خوابن چون مدارس تعطیله

ثنا 12 ساله

حسنا 8 ساله 

حلما یک سال و نیمه

2738
نه الان ماه اول بارداریمه بچهام شیر به شیر هستن میخوام سقط کنم نمیذاره میگه زمین میدن وضعمون خوب میش ...

اگه بارداری سقط نکن من فکر کردم قصدشو داری تازه 

تو فکرم از نی نی سایت خداحافظی کنم ... فکر کنم دیگه مناسب سن و سال و حال و هوای ما نباشه  ... حالا تا ببینیم...   

بابا شما چقدر ساده اید اینا زمین خود مردمو ازشون میگیرن میگن اراضی ملیه  بین خودشون تقسیم میکنن بعد میان زمین میدن به ملت. دارن با هوا و اب و  آوار و زلزله و ماشینای دو زاری و جاده های داغون میخوان مارو افقی کنن. بعد ما هم خوشحال انگار نه انگار اتفاقی افتاده دنبال همه چی هستیم بجز گرفتن حقمون. بعد خجسته میگی زمین میدن. اینا قبرم به ما نمیدن

نه الان ماه اول بارداریمه بچهام شیر به شیر هستن میخوام سقط کنم نمیذاره میگه زمین میدن وضعمون خوب میش ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😐😐😐😐😐😐 با زمینی که میدن تو بیابونای بی آب و علف وضعش خوب میشه پرستار میگیره 🤣

معلم دینی فقط اونجاش که توی جواب دادن به سوالا گیر میکرد و میگفت بچها عقل آدمی قادر به درک بعضی چیز‌ ها نیست🤣😁من‌وقتی فیلم دوبله میبینم احساس میکنم یه اتفاقایی داره به زبون اصلی میفته که نمیخوان به من بگن🫤😐‏من : *به پوست خود ميرسد، روتين پوستي انجام ميدهد، كمتر چربي ميخورد.*پريود : *wait a minute bitch.*🥲

خب اگه باردارید قضیه اش فرق میکنه.خدا بهتون اجازه ی سقط نمیده .به شوهرتونم بگید فقط روی داشته های خودش و تلاشش حساب کنه وهم هوای شما رو بیشتر داشته باشه و هم کار و تلاشش رو بیشتر کنه.امیدتونم به خدا باشه بسم الله بگید و برید جلو ان شاءالله که قدمش خیره

اصلا به سقط فکر نکن عزیز دلم

2706