2733
2734

به خدا هر تاپیکی که میری دعواست .😐😐😐

چرا با احترام و مهربونی نمی تونیم نظرمونو بدیم ..

همش باید دعوا و درگیری باشه.. به خدا این چیزارو میبینم پشیمون میشم از اومدنم اینجا..

شمایی که بی جهت و ندونسته نظر میدی‌،یا ریپلای میکنی..لطفا اول فکر کن بعد نظرتو بده.😌😌😌

دعوا دوست 🤣🚶‍♀️

*◄থৣ   یکعـבـב متاهل عاشق هسـבم                                     من باعشق פּ בوستے ازـבواج کرـבم                اگـہ حس کرـבے میتونم کمکت کنم خوشحال میشم בوست خوبم  💖থৣ►

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

جایه درگیری بهتره وارده تاپیکی که مخالفیم وارد نشیم واقعا... 😒

شمایی که بی جهت و ندونسته نظر میدی‌،یا ریپلای میکنی..لطفا اول فکر کن بعد نظرتو بده.😌😌😌
2731

الان میان دعوات میکنن🤣🤣🤣

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
2738

یه دلیلش اینه تاپیک میزنی راجب ی موضوعی

بعد یکی مخالفه یا از تاپیک خوشش نمیاد فقط میاد توش که یه چرندی بنویسه و بره و حتی یه دهم درصدم راجب اون موضوع اطلاع نداره

بعد وقتی میگی چرا موضوع رو نمیخونی؟ و از تاپیک برو شروع میکنن توهین

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  
جمع کن برو

🥺🥺🥺 برم یعنی ... 

الان تاپیکت بودم که ...

چه زود فراموشم کردی پس 😔😔😔

مگه میشه جایی که چند هزارتا خانوم باشه دعوا نشه 🤭

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
2706