2726
وقتی خدا رسوامون نکرده خودمون بیایم دست خودمونو رو کنیم؟ چه کاریه🤷

دیگ ن تا اون حد ی چیزای جزئی تر مثلن 😂

من شیفته خوشی های ساده ام ان ها اخرین پناه جان های محزون اند ☘️ ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم.بگذار بگویند غیرمنطقی یا غیراجتماعی هستیم؛ اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم ؛ چقدر زندگی ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاشهای بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته اند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کوچیک بودم تقریبا 7

8سال لاک و ب جای رژ زدم

آی سوختم

خیلی دیر متوجه میشویم ک دوستان زیادی نداریمـــ ـفقط ادمای زیادی رو می شناسیمـــ...                         🥀🥀🥀🥀💔💔                                                   پرنده ای کهــ  رفت بگذارد برود....💔                                  هوای سرد بهانهــ است    ....                                  هوای دیگــری بهــ سر دارد🥀💔
2728

وای یدفا داداشم گوش پاکن توگوشش بود من نمیدونم چ مرگم شد فک کنم قبلش اذیتم کرده بود😀 با دست محکم زدم پشت گوش پاکن😫 بی نصیب نموندم بعدشم کلی کتک خوردم🤣

زندگی سخته😶ولی من که سخت نمیگیرم😂🤷🏿           انیمه باز میباشم@_@به زودی عازم ژاپنم!🗿🦾(گودرت خیالپردازی)مبتلا به درد هیچ پخی نبودن!و در عین حال یک کامیون امید و آرزو داشتن🗿یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آه! همون ک فقط خدا تنها رفیقشه🤍🥲حرفی حدیثی داشتید هستما!چاکر شوما🫂
خواهر زاده ام زیاد گریه کرد اعصابمو بهم ریخت چای داغ ریختم رو پاش،،،،، یک سال و نیمش بود😑

قول میدم هیچ وقت عصبانبت نکنم 🤗🥺

بهت حق میدم

زندگی رو واسه خودت سخت نکن🤎🧸
اخه چیزای کوچیک کار اسی رو راه نمیندازه باور نداری از خودش بپرس😂

اخه بخوایم از جزئی رد بشیم ک از تاپیک و سایت ک هیچی از دنیا بلاک میشیم 😂

من شیفته خوشی های ساده ام ان ها اخرین پناه جان های محزون اند ☘️ ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم.بگذار بگویند غیرمنطقی یا غیراجتماعی هستیم؛ اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم ؛ چقدر زندگی ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاشهای بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته اند

خلافام امممم

مامانمو پیچوندم چن بار🥲

بقیش فلن یادم نمیاد😂💔

ناامید کردن کسی که نیاز ب حرفای امیدوار کننده داره کار شاخی نیست اگه جرعت داری انگیزه ی پرواز بده بهش :)......بیست سال بعد شما از کارهایی که انجام نداده اید ناراحت می شوید نه کار هایی که انجام داده اید... پس طناب قایق تان را از ساحل باز کنید و از ساحل امن خود به سوی آب های آزاد برانید و خطر کنید،  جستجو کنید، رویا بسازید و کشف کنید♕^_^
2706