2726

بیاید یکم بخندیم بابا 😂

دو دقیقه هم که شده بیخیال غم💪

بچه خلاف ها خیلی خوش اومدید🙌😎

اعتراف به خرابکاری هاتون کنید که بسیار مشتاقم بشنوم😉

گروه سنی نداریم 🤦🏻‍♀️

از خودم شروع کنیم 

بنده به شخصه استاد ایسگا کردنم 

توی اولین رانندگی ماشین بابامو زدم تو دیوار

عرضم به خدمتتون دماغ استاد دانشگاه رو شکوندم

خواهران جرم زیاد دارم بقیش رو در ادامه میگم 😂😂

زندگی رو واسه خودت سخت نکن🤎🧸

خدایی هر چی فکر می‌کنم خلافی به ذهنم نمیرسه 

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

انباری مامان بزرگمو تو روستا بود آتیش زدم 

سرکار کامپیوتر خراب کردم 

دیگ تو مدرسه زیر معلم سوزن منگنه گذاشتم

اوووووف زیاده 

هنوزم دیوونه ترین عاشق این شهر منم..... ❤️میشه دعا کنین برام به اونی که میخوام برسم؟؟

شما استادین😑

ما خلافمون در این حد بود که رو صندلی معلم پودر گچ میپاشیدیم و اگه مانتو رنگ تیره میداشت بلند که میشد خیلی خنده دار بود😁

باید به این بلوغ برسیم که نباید دیده شویم، آنکس که باید ببیند میبیند 🌹🌷 سردار شهید حاج قاسم سلیمانی🌹🌷

۱۳ ساله م بود که برای مربی ورزش مون دوست داشتم هدیه بخرم .پول نداشتیم ...

برادر بزرگم برای دوستش یه قاب بزرگ خریده بود گذاشته بود یه جایی بالای کمد که قابل دیدن نبود...

اونو دادم معلم ورزش مون .

هنوزم که هنوزه بهش نگفتم من بر داشتمش .

اون روز خیلی دنبالش گشت 🥺🤦‍♀️

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
2706