2297

بیاید یکم بخندیم بابا 😂

دو دقیقه هم که شده بیخیال غم💪

بچه خلاف ها خیلی خوش اومدید🙌😎

اعتراف به خرابکاری هاتون کنید که بسیار مشتاقم بشنوم😉

گروه سنی نداریم 🤦🏻‍♀️

از خودم شروع کنیم 

بنده به شخصه استاد ایسگا کردنم 

توی اولین رانندگی ماشین بابامو زدم تو دیوار

عرضم به خدمتتون دماغ استاد دانشگاه رو شکوندم

خواهران جرم زیاد دارم بقیش رو در ادامه میگم 😂😂

زندگی رو واسه خودت سخت نکن🤎🧸

خدایی هر چی فکر می‌کنم خلافی به ذهنم نمیرسه 

میشه برای موفقیتم دعا کنید؟ 🙏🏻❤️.                        اللهم عجل لولیک الفرج                                          اگر دین همراه سیاست نباشد، می‌شود ابن ملجمی که نماز شب خوان بود و قاری قرآن ولی قاتل علی (ع). اگر دین همراه سیاست نباشد، می‌شود دشمنان امام حسین (ع) که به قصد قربت به خدا به جنگ با حسین (ع) می‌رفتند، اگر دین از سیاست و سیاست از دین جدا شود فاجعه می‌شود،،

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2306

هرچیزیو‌ خورد میکردم یا میریختم یه جوری سرهمش میکردم بیوفته گردن نفر بعدی که میخواد استفاده کنه یا سرنگونش میکردم 😁

نی نی کوچولوم پیش خدا جات خیلی راحته که نمیای تو دلم من خیلی چشم انتظارم تورو من اول از خدا دوم از امام رضا و امام حسین می‌خوام 😔❤️یا امام رضا,یا امام حسین
2050

وای خلافای تو که خوبه بد نیس😉 من بچه بودم سیگار کشیدم یه نفس زدم اینقدر سرفه کردم قرمز شدم چقدرم عذاب وجدان داشتم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست.تیکر تولد دوسالگی دخملمه🥰😍🤩

شما استادین😑

ما خلافمون در این حد بود که رو صندلی معلم پودر گچ میپاشیدیم و اگه مانتو رنگ تیره میداشت بلند که میشد خیلی خنده دار بود😁

آسمان بار امانت نتوانست کشید ، قرعه کار به نام من دیوانه زدند🥲

۱۳ ساله م بود که برای مربی ورزش مون دوست داشتم هدیه بخرم .پول نداشتیم ...

برادر بزرگم برای دوستش یه قاب بزرگ خریده بود گذاشته بود یه جایی بالای کمد که قابل دیدن نبود...

اونو دادم معلم ورزش مون .

هنوزم که هنوزه بهش نگفتم من بر داشتمش .

اون روز خیلی دنبالش گشت 🥺🤦‍♀️

آی دی اینستاگرام : d_geranbaha             من اگه به تو مشورت میدم ،اصلا به خاطر این نیست که از تو بیشتر میفهمم .فقط بیشتر از تو اشتباه کردم 💁‍♀️   راستی :میخوای یک زن قوی باشی ،حتی قوی تر از مردان 😉 پس زنانگی یاد بگیر  😎 یعنی شما بدون نیروی بازو هم میتونی قوی باشی (فرای جنسیت).عزیزان من درخواستی دوستی نمیتونم قبول کنم .من مشاور نیستم واقعا 🙏 چند وقتی  خیلی زیاد  درگیر مشکلات شما عزیزان  بودم و زندگی خودم تحت تاثیر قرار گرفته .هر آنچه میدانستم و تجربه کردم در تاپیک هام و اینستاگرام موجوده .بیشتر از آن در تخصص من نیست.سوالات هم تکراری است و خیلی هاش در تاپیک هام هست .مثلا تصمیم به طلاق واقعا در تخصص من نیست .پیشاپیش از اینکه فرصت گپ زدن با شما عزیزان در قسمت خصوصی را ندارم عذر میخوام ❤
خواهر زاده ام زیاد گریه کرد اعصابمو بهم ریخت چای داغ ریختم رو پاش،،،،، یک سال و نیمش بود😑

دلت اومد..

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست.تیکر تولد دوسالگی دخملمه🥰😍🤩