2204

هر عکس باحالی داره بزاره فان و خنده دار😁😍تو این اوضاع بد یکم حالمون خوب شه🤪هرچی دارین بزارین قشنگا

اول خودم شروع میکنم😁🤣

به مرحله ای از زندگیم رسیدم که خودم رو درگیر بحث و جدل بیخود نمیکنم...حتی اگه بهم بگی 1+1=5 میشه! بهت میگم حق با شماست! برو حالشو ببر...😂‏تهش خودمونیم و خودمون! هرچی دیرتر یادبگیریم که باخودمون حالمون خوب باشه... از دستمون رفته و برنمیگرده دیگه!🙂❤

به مرحله ای از زندگیم رسیدم که خودم رو درگیر بحث و جدل بیخود نمیکنم...حتی اگه بهم بگی 1+1=5 میشه! بهت میگم حق با شماست! برو حالشو ببر...😂‏تهش خودمونیم و خودمون! هرچی دیرتر یادبگیریم که باخودمون حالمون خوب باشه... از دستمون رفته و برنمیگرده دیگه!🙂❤

🤣🤣🤣🤣

بچه ها برای پسر نازم از این سایت لباس و سیسمونی با اسم خودش گرفتم، جالب اینه که هر چیزی انتخاب کنید با گلدوزی اسم بچه خودتون میفرسته، 

البته برای بچه های بزرگتر هم حوله و عروسک و تیشرت دارن که همه گلدوزی اسم کودک خودتون رو دارن، 

من خودم راضی ام واقعاً اینجا میتونید قیمت ها و مدل ها رو ببینید

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊
2306

چی میشه؟

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر عروسیمه😍✨خدا جونم تو تنها پناهمی❤️حتی اگه بدترین بشم تو بخشنده ی گناهمی😍❤️اگرچه کشته عشقیم، در زمان قصاص...خوش آنکه دست ببوسیم قاتل خود را... 
2050

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر عروسیمه😍✨خدا جونم تو تنها پناهمی❤️حتی اگه بدترین بشم تو بخشنده ی گناهمی😍❤️اگرچه کشته عشقیم، در زمان قصاص...خوش آنکه دست ببوسیم قاتل خود را... 

میشه برای موفقیتم دعا کنید؟ 🙏🏻❤️.                        اللهم عجل لولیک الفرج                                          اگر دین همراه سیاست نباشد، می‌شود ابن ملجمی که نماز شب خوان بود و قاری قرآن ولی قاتل علی (ع). اگر دین همراه سیاست نباشد، می‌شود دشمنان امام حسین (ع) که به قصد قربت به خدا به جنگ با حسین (ع) می‌رفتند، اگر دین از سیاست و سیاست از دین جدا شود فاجعه می‌شود،،

1
5
10
15
20
25
30
35
40

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چی میشه؟

سازنده ی نا امیدی😁🤣

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چی میشه؟

نگهبان تاریکی... 

چقد به زندگیم میخوره..... 

دکترم فهمیده دردم درد بی درمان توست دیدنت را نسخه حال خرابم کرده است 🌱                                                  بی وفا داروی من گرمای دستان تو بود، لطف کن دیگر نیا دکتر جوابم کرده است 🖤                                                 
2051