2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بلههههههه

دکتر ملاجوادی

(کارآموز وکالت هستم)❤🌱اصلا وکیل هم که شوم،مدام پله های دادگاه را بالا و پایین روم،حق آن را از اين و حضانت آن را از دیگری هم که بگیرم باز هم دلتنگ دم کردن چای در خانه ی توام و حق همه در مشت من و حق من در مشت دیگری ست💔(امروز ۲۱ شهریور ۴۰۲ و من به یکی از اهدافم که قبولی تو آزمون وکالت بود رسیدم،الهی شکرت،ممنونم خدا جونم🙏🥲❤)
کدوم شهر گلی

شمالم

(کارآموز وکالت هستم)❤🌱اصلا وکیل هم که شوم،مدام پله های دادگاه را بالا و پایین روم،حق آن را از اين و حضانت آن را از دیگری هم که بگیرم باز هم دلتنگ دم کردن چای در خانه ی توام و حق همه در مشت من و حق من در مشت دیگری ست💔(امروز ۲۱ شهریور ۴۰۲ و من به یکی از اهدافم که قبولی تو آزمون وکالت بود رسیدم،الهی شکرت،ممنونم خدا جونم🙏🥲❤)
خداکنه پیج داشته باشه مرسی عزیزم😘

نه متاسفانه نداره! یه سایت داره که آپدیت نیست..

میتونی بری مطبش تو‌ شریعتی نمونه کاراشو ‌ببینی!

البته من حدود ده سال پیش عمل کردم الان خیلی از برنامه مطبش با خبر نیستم، اما قبلش چک کن چون قبلا یه تایمی ایران بود یه تایمی میرفت آمریکا!

خوبیش اینه متخصص گوش و حلق و بینی‌، تا جایی که به سیستم تنفسی آسیبی وارد نشه عمل میکنه، از این نظر بعد عمل خیالت راحته!

جایی در زندگی‌ام می‌ایستم؛ و می‌گویم: این تماما من بود، که دوام آورد، ادامه داد، و رسید!  🌱