2737
2734
عنوان

این کانال ها که سوالات امتحان نهایی رو میزارن یا میفروشن راست میگن ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4423 بازدید | 43 پست
امضات خوندم اینجا پیام گذاشتم ببخشید میشه برام دعاکنین نی‌نی تودلم پسر سالم‌صالح باشه به اسم محمدم ...

مشکلی نیست..حتما.🙏🏻🥺...ان شاءالله.

و اما نیمه شبی من خواهم رفت ..  از دنیایی ک مال من نیست.از زمینی ک مرا بیهوده ب ان بسته اند.خالقِ گزارش کار شبانه در نی نی سایت.برای شادی روحم صلوات بفرست لطفاً.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

میشه برامنم بفرستید لطفاا🥲

عزیزم ندارم.

و اما نیمه شبی من خواهم رفت ..  از دنیایی ک مال من نیست.از زمینی ک مرا بیهوده ب ان بسته اند.خالقِ گزارش کار شبانه در نی نی سایت.برای شادی روحم صلوات بفرست لطفاً.
2728
توروخدااااا لینکشو برام بفرسسس

سلام.

بالاتر گفتم که ندارم.

2738
عزیزم لطفا برای منم بفرست

عزیزم این تاپیک برا خردادسال پیشه من ندارم لینکاشو الان

به سوی الله بازگردید قبل از اینکه به سوی او بازگردانیده شوید...من مسلمانم اسلام دین کاملیست اما من نه اگه بدی از من دیدید از منه نه دین و مذهبم ولی اگه خوبی از من دیدید لطف خداست❤☕
استفاده کردی ؟ جواب ها درست بود پیام های نی نی سایت ذخیره میشه اون بالا رو پاکت پیام بزن میاره  ...

ن من اصلا یادم نیست چرا تو این تاپیک اومدم🤕😂

به سوی الله بازگردید قبل از اینکه به سوی او بازگردانیده شوید...من مسلمانم اسلام دین کاملیست اما من نه اگه بدی از من دیدید از منه نه دین و مذهبم ولی اگه خوبی از من دیدید لطف خداست❤☕
کجاییییی  جواب سوال بالام رو بده

جواب دادم