2726
از ترس خانوادهاشون چیزی نمیگن،،،، الانم برای اینکه صاحب ساختمونو فراری بدن اعلام کردن زیر اوار گیر ک ...

کی بوده؟ 

میگم این عبدالباقی که همه میگن دستگیر شده یا شارلاتان راست راست میچرخه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بعد وقتی من میگیم ایرانیها دلمون برای هم دیگه نمیسوزه، یکی پست گذاشته نه من خیلی ناراحت شدم، ناراحتتیتون بخوره تو سرتون، اگه هر کس به نوبه خودش درست کار کنه از این اتفاقها نمیافته که نیازی به دلسوزی منو امثال من باشه، انشاالله باعث و بانیش ذره ذره نابود بشه هم خودش هم خونوادش

واقعا وحشتناکه

خدا باعث و بانیش رو لعنت کنه

مردم بیگناه

خداجونم بابت همه اتفاق های خوب زندگیم ازت ممنونم،هر روز داره زندگیم بهتر  و بهتر میشه ومن شادتر و خوشحال تر ، خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت
😐😐توسر کی؟اتفاقه دیگه

خدایی نکرده دور از جون سر عزیز خودتونم میومد میگفتید اتفاق

مرگ همیشه برا همسایه نیست که

خداجونم بابت همه اتفاق های خوب زندگیم ازت ممنونم،هر روز داره زندگیم بهتر  و بهتر میشه ومن شادتر و خوشحال تر ، خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت
بعد وقتی من میگیم ایرانیها دلمون برای هم دیگه نمیسوزه، یکی پست گذاشته نه من خیلی ناراحت شدم، ناراحتت ...

وقتی کسی مسئولیتش و درست انجام نده ضررش با هیچ نابودی جبران نمیشه پاعث و بانیش اگه ذره ذره هم بشه جوونای مردم زنده نمیشن اون کاگر زحمت کش که دستش قط شده سالم نمیشه این مسئله ضرر جانیش بکنار کلی مشکلات روحی برای مردم اورده و تا اخر عمر هم همراشونه واقعا خدا صبرشون بده 

2706