2737
2734

میشه قاطیش کرد ؟ هیچ جوره دارو نیمخوره اگر بخوره بالا میاره 

پسرم دوسالشه

خدای بزززرگ بهتر از از این وضعیت نمیشد !!! چنان غرق درنعمتم کردی ک فقط ناچارم ازت عمر بیشتر بخوام تا روزای بیشتری شکر گزارت باشم   

مارکشو عوض کن،پلارژین بده،یه قاشق مرباخوری بریز ،اول ماشیناشو بریز وسط مکانیکی کنید بعد برو تو قاشق مرباخوری دارو بریز بگو خب روغن بدیم ماشین درست بشه بعد بکو توام روغن میخوری اول اب بده بعد شربت بده بعدش قاشق خالی بده ماشین بخوره

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اول ی سوال کنید از پزشک چون بعضی داروها اگه با ابمیوه قاطی بشهـ ممکنه مسموم کنه خدایی نکرده

خیلی دیر متوجه میشویم ک دوستان زیادی نداریمـــ ـفقط ادمای زیادی رو می شناسیمـــ...                         🥀🥀🥀🥀💔💔                                                   پرنده ای کهــ  رفت بگذارد برود....💔                                  هوای سرد بهانهــ است    ....                                  هوای دیگــری بهــ سر دارد🥀💔
2731