2726
عنوان

کمک کنید قضیه پیچیده شده

190 بازدید | 18 پست

خواهر من مطلقه هست همکارش که دوست هم هستن ..همکارش روابط آزادی دارد و اما متاهل هست...سر یه قضیه این همکار کینه خواهرم دارد بعد چند باری حرف درست کرده برای خواهر من ..و الان دیشب همسر این خانم پیام داده به خواهر من که فلانی یعنی زنش یه مدتی هست باهام سرد شده برخورد خوبی ندارد و اینها ...بعد گفته به خانمم نگو و اینها ..گفته شما دوست همکار هستید میخام بدونم خبر داری خانم من چه مشکلی دارد که سرد شده و....

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗

خواهرم ترسیده و فعلا جواب پیام نداده ..البته پیامک هست ....احتمال می‌دهیم خود دوستش باشه و.بخاد کاری کنه سو استفاده کنه 

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نفهمیدم 😑

حق داری از استرس حالم بده 

پیچیده نیس.خواهرتون نباید جوابشو بده.وگرنه وارد یه چرخه سمی میشه

جواب نداده فعلا ولی ول کن ماجرا نیست این زن تو محیط کار برا خواهرم حرف درست می‌کنه 

خواهرم ترسیده و فعلا جواب پیام نداده ..البته پیامک هست ....احتمال می‌دهیم خود دوستش باشه و.بخاد کاری ...

اصلا جوابشو نده. 

مردم خطرناک هستند. 

خواهرتون به کسی اعتماد نکنه. 

گور پدر مردم 

اصلا جوابشو نده.  مردم خطرناک هستند.  خواهرتون به کسی اعتماد نکنه.  گور پدر مردم&n ...

زنگ زده آنقدر گریه می‌کنه خواهرم ..ترسیده میگه دستام لرزش گزفته

جواب نداده فعلا ولی ول کن ماجرا نیست این زن تو محیط کار برا خواهرم حرف درست می‌کنه 

بلاااک.اگه قبول کنیم یه دستی هس بالای همه دستا خیالمون راحته که هیچکس نمیتونه بهمون اسیب بزنه

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

کینه‌ای هم که داشته این بوده که تو محل کار آقایی از خواهر من خواستگاری کرده خواهر من جواب رد داده بعد این خانم رفته به اون آقا گفته فلانی یعنی خواهر من ناز می‌کنه دوست دارد بعد خواهر من فهمیده و دعوا کرده این خانم که چرا دخالت می‌کنی به تو چه و اینها ..حالا این زن کینه گرفته

بلاااک.اگه قبول کنیم یه دستی هس بالای همه دستا خیالمون راحته که هیچکس نمیتونه بهمون اسیب بزنه

اره نود درصد احتمال دارد خود زنده باشه ...چون همیشه از رابطه عاشقانه با همسرش به خواهرم گفته و همسرش خیلی آروم هست اینها 

به خواهرت چه ربطی داره.  اصلا اون آقا شماره خواهرت را از کی گرفته؟

تو‌پیام نوشته از گوشی همسرم برداشتم بعد قسم داده التماس کرده همسرم نفهمه شر میشه

2706