2297
ممنونم   چقد خوبید شما

خواهش میکنم خوبی از خودتونه 

خداجونم معجزه قشنگتو شامل حال منم کن 🤰😍نفس مامان منتظرتم 🤰👶🤩دوستای گلم اگه امضامو دیدید برای باردار شدنم دعا کنید🥺 ایشالله هر چی که از خدا میخواین نصیبتون بشه

بچه ها برای پسر نازم از این سایت لباس و سیسمونی با اسم خودش گرفتم، جالب اینه که هر چیزی انتخاب کنید با گلدوزی اسم بچه خودتون میفرسته، 

البته برای بچه های بزرگتر هم حوله و عروسک و تیشرت دارن که همه گلدوزی اسم کودک خودتون رو دارن، 

من خودم راضی ام واقعاً اینجا میتونید قیمت ها و مدل ها رو ببینید

2306
به نیت دلتون  صلوات فرستادم

ممنون 😍

خداجونم معجزه قشنگتو شامل حال منم کن 🤰😍نفس مامان منتظرتم 🤰👶🤩دوستای گلم اگه امضامو دیدید برای باردار شدنم دعا کنید🥺 ایشالله هر چی که از خدا میخواین نصیبتون بشه

سلام در خدمتم. البته درخواست دوستی رو قبول کردم

مرو راهی که با ریگی بلغزی                 مشو بیدی که با بادی بلرزی                 تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...

سلام عزیزم میشه زحمت بکشی برا منم زیارت عاشورا و صلوات بخونی به نیت ازدواجم. منم برات سه تا آیه الکرسی میخونم🙏❤

وفای تو را نازم ای اشک غم  که در دیده عمری تو را دیده ام
سلام عزیزم میشه زحمت بکشی برا منم زیارت عاشورا و صلوات بخونی به نیت ازدواجم. منم برات سه تا آیه الکر ...

سلام چشم  انشالله به حق آقا امام رضا ی بخت خوب نصیبت بشه. باهم برید زیارت اقا.. 

2050
خواهش میکنم  تا عصر هفت بار به نیت ی ازدواج موفق براتون نادعلی میخونم.. شمام دعا کن نتایج ازمون ...

الهی که خیر ببینی عزیزم

چشم حتما دعا میکنم😘

وفای تو را نازم ای اشک غم  که در دیده عمری تو را دیده ام