2726

نمیدونم والا

منم دوبار تا الان سقط کردم 

یکی تو ۷هفته دیگه رشد نکرد تا ۱۰ هفته سقط نکردمش

این یکی تو ۹ هفته متوقف شده...دیروز به حسابم خودم ۱۳ هفته بودم رفتم ان تی گفت بچه شما تا ۹ هفتگی رشد داشته از اونجا به بعد ایست قلبی کرده و رشدش متوقف شده فردا دارم میرم بیمارستان برای کورتاژ

برام دعا کنید

نمیدونم والا منم دوبار تا الان سقط کردم  یکی تو ۷هفته دیگه رشد نکرد تا ۱۰ هفته سقط نکردمش ای ...

سلام قبل اینکه بخوای بری سنو اونجا بهت بگن رشدش متوقف شده خودتون لک بینی یا خونریزی نداشتی؟ اخه منم ۹ هفته سقط کردم کلی خونریزی کردم و دفع لخته 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام قبل اینکه بخوای بری سنو اونجا بهت بگن رشدش متوقف شده خودتون لک بینی یا خونریزی نداشتی؟ اخه منم ...

نه هیچی

به سقطایی مثل من میگن سقط فراموش شده یا miss abrotionهیچ علامتی نداری فقط دیگه بچه رشد نمیکنه به عبارتی میمیره

چرا از داروی خونگی کمک نمیگیری دکتر گفته کورتاژ کنی؟

اره دکترم گفت چون چند هفته هست که بافت مرده داخل رحمت هست خیلی مهمه ک هر چه زودتر رحم پاکسازی بشه گفت وقتی برای این که دارو مصرف کنی و تا پریود بعدی صبر کنی ک بقایا دفع بشه

نه هیچی به سقطایی مثل من میگن سقط فراموش شده یا miss abrotionهیچ علامتی نداری فقط دیگه بچه رشد نمیک ...

منم سقط داستم ۳ روز پیش  تو ۹ هفته ولی با خونریزی شروع شد و اومد . دلیل سقطتون نپرسیدین چیه ازمایشات سقط مکرر بنظرم انجام بدین بهتره

سلام عزیزم

مشکل عدم تشکیل قلب یا ایست قلب و عدم رشد جنین درهفته های اول اکثرا به دلایل ژنتیکی هست که بهتره همسرتون آزمایش شکست اسپرم انجام بدن تا میزان شکست DNA اسپرم ها مشخص بشه که دلیل بزرگ خیلی از سقط های مکرر و مشکلات عدم ادامه باروری در هفته های اول هست.

فریبا رحیمی کارشناس مامایی 

باسابقه بالای ده سال در امر مامایی،زنان،زایمان،اختلالات جنسی،بارداری،سکس تراپی ،تعیین جنسیت جنین و تفسیر پاپ اسمیر و غربالگری های زنانه و مراقبت های قبل و حین وبعد از بارداری و...

مشاوره و ویزیت بصورت آنلاین و۲۴ساعته در اپلیکیشن مشورپ و پیج

fariba.rahimi.midwife@

با کمترین حق ویزیت ممکن در سراسر کشور

با بیشترین رضایت کاربر در تمام اپلیکیشن های پزشکی کشور

طرف قرارداد با بیمه تامین اجتماعی و نسخه الکترونیکی

منم سقط داستم ۳ روز پیش  تو ۹ هفته ولی با خونریزی شروع شد و اومد . دلیل سقطتون نپرسیدین چیه ازم ...

دلیلش که فعلا مشخص نیست اما الان بیمارستان هستم گفتن جنین رو میفرستن پاتولوژی و خودم و همسرم هم قراره آزمایش ژنتیک بدیم