2726
عنوان

توروخدا بیاین دارم دق میکنم

449 بازدید | 23 پست

بچه ها کار همسرم جوریه ک خیلی با شرکتای تهران و استان خودمون  سروکار داره و زنگ میزنه خیلی از کارمند شرکتها هم دخترن امروز صبح یکی (مرد بود) بهش زنگ زد گفت پول قطعه ای ک فرستادی پرداخت شده؟بعد شوهرمم ب همکار خانومش زنگ زد بعد حواسش نبود ک من اونجام زده بودش رو بلند گو بعد شوهرم گفت الو سلاااااام  (سلامشو یه جور گفت کاش اینجا امکان ویس دادن داشت )بعد دید من کنارشم فوری گوشیو از رو بلند گو برداشت .خیلی صمیمی باهاش حرف میزد😢

بعدش گوشیو قطع کرد من هیچ عکس العملی نشون ندادم خودمم ناراحت نگرفتم هی میامد منو بوس میکرد سر سفره ی صبحانه هی وشگونم میگرفت و قریون صدقه ام میرفت  دقیقا عین کسایی ک یه خطایی میکنن و میخوان ماست مالی کنن .حالا من چیکار کنم ؟ب نظرتون من حساسم یا واقعا خبریه و پیگیری کنم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
حساس نشو  احتمالا مدلشه

اینکه جلو زنش اون مدلی حرف نزنه خودش مشکوکه

«...من تمام تلاشم را کردم و تمام زبان های دنیا را یاد گرفتم اما چه کنم که هیچ کدام برای توصیف کردن تو کافی نبود ...✨🦋»
اشغالای خونه خراب کن

چون صداش قشنگ بوده؟😑

مینویسم که شب تار سحر میگردد🌙✨ در گریختن رستگاری نیست، بمان و از خودت چیزی بساز که نشکند🌱💚leave past and live🦋🍁                                 
2706