2737
2739

خیلی هم شلوغه نمیشه مرخصی بگیرم

باردارم

یهو حالت تهوع بی حالی اومد سراغم انگار معده درد هم دارم خیلی بی حالو بی جونم

صبح قرص مکملمو با معده خالی خوردم اینطور شدم البته بعدش کیک وشیر خوردم چیکار کنم😞همکارم آب قند بهم داد یکم بهتر شدم اما خوب نشدم ضربان قلبمم یکم بالاس

واسه سلامتی نی نی خانومی صلوات میفرستید؟🤱🏻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلیفاطِمَه وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَسِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ

اگه میتونی یکم برو بیرون تو محوطه هوا بخوره به کلت

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اگه میتونی یکم برو بیرون تو محوطه هوا بخوره به کلت

نمیشه شلوغه خدا منو ببخشه گفتم سیستم قطعه به مردم

واسه سلامتی نی نی خانومی صلوات میفرستید؟🤱🏻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلیفاطِمَه وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَسِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ
کیک وشیر خوردی ضعف کردی .مکمل بشدت ضعف میاره باید چیز درست حسابی میخوردی معدت زود خالی شده تهوع شدی

وای اره چ غلطی کردم با معده خالی خورم فک کن از این گچی خیلی بزرگاهم بود

2738
خودت روبندازخودشون میگن بروخونه    

ایندفعه دیگه میگن اخراج الان چهارماهه دو روزهم نرفتم