2204

الان از بیرون اومدم رفته بودم بانک وسایل صبحونه رو جمع کنم جارو بزنم لباس بندازم لباسشویی ناهارم بزارم 

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
اگه امروز کاری نداری یه نیم ساعتم برو قدم بزن😀😀اینجا که افتابیه

اینجاااا گرمه گرم🥴

کار ک دارم ولی باید یسری کارا انجام بشه ک بتونم بقیه ی کارا رو بکنم.

همسرم و دخترای گلم بهترین هدیه ی خدا هستند😍😍خدایا  متشکرم..منم عضو گروه مانکن های ۱۴۰۰هستم......وزن اولیه۶۸....وزن بعدی با کمک ملکه_اردیبهشت  رسیدم ب ۶۵.... با کمک الناز_خانوم  به وزن ۶۳و ۹۰۰رسیدم امیدوارم هر چه زودتر ب وزن هدفم ک ۵۸ برسم😍😍میتوانم...

نشستم حوصله هیچی ندارم😴

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا آنگونه زنده ام بدارکه نشکند دلی از زنده بودنم💚وآنگونه بمیرانم که به وجدنیاید کسی از نبودنم... 

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من نشستم رو مبل دارم حرص میخورم تولد بچم نزدیکه با شوهرمم قهرم پیشقدم نمیشم چون مقصره بی شدت عصبانی ...

ای بابا

اگه اونم پیش قدم نمیشه ،به مادراتون بگین واسطه شن

دعوتشون کن،مهمون بیاد چون حرف پیش میاد ناخوداگاه اشتی میکنید

از چه با دشمن جانم شده ام دوست ندانم...
2306

میگم شما وقتی از تنهایی دلتون میگیره چیکارمیکنید

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا آنگونه زنده ام بدارکه نشکند دلی از زنده بودنم💚وآنگونه بمیرانم که به وجدنیاید کسی از نبودنم... 
من دراز کشیدم استرس خرید لباس عروس و دارم .نمیدونم کجای تهران برم ک هم به روز باشه هم قیمت مناسب

چرا میخری 

کرایه کن بره 

تینا صدام کن اینجوری راحت تره💛🥰😬                                                                         باهم مهربون باشیم دنیا دو روزه💚          

جلسه عملکرد 

صبر نکن تعلیق بشم تا آنلاین بشی . همین حالا حرفت رو بگو. اینجوری بیشتر باورکردنیه.                                                                                                                                 دوست خوب من، یه لطفی بکن. "منو تگ نکن" من اینجا میام برای گذراندن وقتم و گاهی کلافه میشم که وقتم رو صرف حل کردن مشکلات عادی و ساده دختران نوجوان کنم. باور کن این مشکلات رو با یه گوگل هم میتونی خیلی خوب حل کنی. اهل چالش هم نیستم. نظر خاصی هم راجع به هیچی ندارم.   چیزی رو بلد باشم خودم میام تاپیک. ممنونم
ای بابا اگه اونم پیش قدم نمیشه ،به مادراتون بگین واسطه شن دعوتشون کن،مهمون بیاد چون حرف پیش میاد ن ...

اصلا تا حالا خانواده ها رو درجریان نزاشتیم و نمیزاریم 

با خانواده شوهرم قطع رابطه ایم

2050
میگم شما وقتی از تنهایی دلتون میگیره چیکارمیکنید

اهنگ گوش میدم،هله هوله میخرم میخورم

با چیپس و پفک واقعا دلم شاد میشه،هرچند صورتم پر جوش میشه

از چه با دشمن جانم شده ام دوست ندانم...
شما میدونید کجا لباس خوب و شیک با قیمت غیرنجومی تو تهران داره؟

نه عزیزم

تینا صدام کن اینجوری راحت تره💛🥰😬                                                                         باهم مهربون باشیم دنیا دو روزه💚          
2051