2204

سرکار در حال چرت زدن 

تینا صدام کن اینجوری راحت تره💛🥰😬                                                                         باهم مهربون باشیم دنیا دو روزه💚          

برم صبحانه بخورم

با سهمیه وارد دانشگاه میشوند،با رشوه مدرک میگیرند،با رانت به موقعیتی میرسند،با رشوه مجوز میگیرند و مردم بیگناه و از همه جا بیخبرند که تاوان این تسلسل معیوب را با جانشان میپردازند🖤🖤#آبادان_تسلیت

بچه ها برای پسر نازم از این سایت لباس و سیسمونی با اسم خودش گرفتم، جالب اینه که هر چیزی انتخاب کنید با گلدوزی اسم بچه خودتون میفرسته، 

البته برای بچه های بزرگتر هم حوله و عروسک و تیشرت دارن که همه گلدوزی اسم کودک خودتون رو دارن، 

من خودم راضی ام واقعاً اینجا میتونید قیمت ها و مدل ها رو ببینید

2306

من هزارتا کاردارم ولی درازکشیدم تو نینی سایتم

درآینده عروسامو دوست نخواهم داشت😏                                                                                                 حالا اگه عروسام منو بپسندنو پیشم بیان که من بخوام دوسشون نداشته باشم😑😑

دراز کشیدم منتظرم آب کتری جوش بیاد چای دم کنم...

همسرم و دخترای گلم بهترین هدیه ی خدا هستند😍😍خدایا  متشکرم..منم عضو گروه مانکن های ۱۴۰۰هستم......وزن اولیه۶۸....وزن بعدی با کمک ملکه_اردیبهشت  رسیدم ب ۶۵.... با کمک الناز_خانوم  به وزن ۶۳و ۹۰۰رسیدم امیدوارم هر چه زودتر ب وزن هدفم ک ۵۸ برسم😍😍میتوانم...
2050
خسته نباشی،چشم به هم بزنی تموم شده برگشتی خونه

🥰😘حس خوب گرفتم

تینا صدام کن اینجوری راحت تره💛🥰😬                                                                         باهم مهربون باشیم دنیا دو روزه💚          

موقتا چند روز سرکار نمیرم.

از صبح که بیدار شدم صبحانه خوردم، فریزر رو تمیز کردم. الانم دارم به برنامه بعدی فکر‌میکنم

فقط 29 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

من تو رخت خابم دارم ب اتفاقات گذشته فکر میکنم 🥲

و در نی نی سایت میچرخم

خیلی هم دلم تنگیدع🥲

ی صلوات میفرستی برام 🙏 منتظر معجزه ی خدام 😍صدایِ قلبِ تو قشنگترین اهنگ دنیاس 💖 یه روزی میشینم تک تک تارای موهای فرتو میشمارم 💓کاش میشد صدات رو لمس کنم💕 یا نفس کشیدنتو بغل کنم 💞 وقتی ب شدت احساس دلتنگی میکنی یعنی یه نفر آرزوی دیدنتون داره 💟 ینی میشه الان آرزوی دیدن منو داشته باشی ؟ حتی فکر کردن بهش ضربان قلبم تند تر میکنه 💝 نمیدونم چرا بعد دیدنت هر جایی رو نگاه میکنم فقط چشای تو رو میبینم 💘 ینی میشه برآورده شی ؟ 💌 میشه 💗خلاصه ک خدایا مرسی آفریدیش 🧡حالا هم لطف کن بزارش تو سرنوشتم که تا آخر عمرم دست از سپاس گذاری بر ندارم 💚 قول میدم مراقبش باشم ❤
2051