2726
عنوان

بنظرتون ب این پیج میخوره کلاهبردار باشه +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1166 بازدید | 27 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هنوز سین نزده . گفتم یکم دیگ صبر کنم اگه نزد میرم کامنت میزارم😑

یه پیج معتبری سفارش منم اینجوری میکرد و ارسال نمیکرد بعد من پیام میدادم جواب نمیداد

منم منتظر شدم تا یه پست جدید بذاره رفتم هرچی از دهنم در اومد کامنت کردم گفتم ازتون شکایت میکنم کلاه بردارا

به دیقه نرسیده زنگ زد گوشی رو داده بود شوهرش که چرا کامنت گذاشتی و ما کلاه بردار نیستیم گفتم اصلا تو کی هستی که به من زنگ زدی از توهم بخاطر مزاحمت شکایت میکنم طرف حساب من زنته بعد کلی دعوای تلفنی پول رو ریخت مردم آزار

آقای قاضی بعضیا میخوان با ما باشن ولی زوده واسشون اینقد بالا باشن 😏

پیجی که قدیمی باشه فالور زیاد داشته باشه و کامنتاش باز باشه  معمولا کلاهبردار نیست پیجای جدید که کامنت میبندن معمولا کلاهبردارن

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2728
سفارش دادم  ارسال نکرد بلاکم کرد بعد چندروز

وای برو همش زیر پستاش بهش فحش بده تا بقیه هم خرید نکنن

عموم هر بار نصف شب بیدارم میکنه و با نگرانی میپرسه. چرا ظهر جمعه منتظرت بودم نیومدی خونه باغ ؟و من میترسم بهش بگم تو صب جمعه فوت شدی ... 
همه کامنت هامو پاک کرد و بلاکم کرد 

بهش میگفتی یا پولمو پس میدی یا شده دوروز وقتمو بزارم ب همه فالوورات پیام میدم که چیکاره ای

عموم هر بار نصف شب بیدارم میکنه و با نگرانی میپرسه. چرا ظهر جمعه منتظرت بودم نیومدی خونه باغ ؟و من میترسم بهش بگم تو صب جمعه فوت شدی ... 
معتبره 

اره من تا مطمعن نباشم معتبرن سفارش نمیدم. اما نمیدونم چرا جواب نمیده 

شاید سرشون شلوغه

اره سرش شلوغه موقع سفارش هم دیر جواب میداد میگفت سرمون شلوغه 

یه پیج بزنید کپی خودشون با آیدی مشابه از هشتگ های خودشون استفاده کنید بگو کلاهبردارن  برید تو ...

شاید کلاه بردار نیست چون جواب داد گفت سرمون شلوغه کد رهگیری میزاریم استوری چک کنید