2410
2553

بچها من حدود یک هفته پیش البته یک هفته بیشتره هشت روزی فک کنم هست ب این پیج کفش سفارش دادم گفت سه تا هفت روز طول میکشه سفارش شما ارسال شه . بعدش سه چهار روز طول میکشه ب دستت برسه شه دیشب پیامش دادم کی ارسال میکنید جواب نداد

عموم هر بار نصف شب بیدارم میکنه و با نگرانی میپرسه. چرا ظهر جمعه منتظرت بودم نیومدی خونه باغ ؟و من میترسم بهش بگم تو صب جمعه فوت شدی ... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
سه هفته برای ارسال زیاده ،نهایتش بعد یک هفته باید به دستت برسه

پیجش خیلی شلوغه چندتا ادمین دارع . و وااتساپ و ... دیشبم استوری گذاشته ب چندتا ادمین نیاز داریم حدود هشتصدکا فالوور داره 🤦

عموم هر بار نصف شب بیدارم میکنه و با نگرانی میپرسه. چرا ظهر جمعه منتظرت بودم نیومدی خونه باغ ؟و من میترسم بهش بگم تو صب جمعه فوت شدی ... 

برو زیر اخرین پستش کامنت بذار چرا جواب دایرکت نمیدید پول من رو برگردونید وگرنه شکایت میکنم ازتون و … شاید جواب داد😶

آقای قاضی بعضیا میخوان با ما باشن ولی زوده واسشون اینقد بالا باشن 😏
2714

معمولا بعضی هاشون سروقت ارسال نمیکنن 

من خودم قبلا گفتن بارونی ده روز کاری ارسال میکنن چهل روز بعدش ارسال کردن 

یه مدتوصبر کن اگه جواب ندادن و ارسال نکردن پیگیر باش

به جای اینکه منتظر باشم کسی بیاد زندگیم تغییر بده و خوشبختم کنه خودم باید دست به کار بشم و خودم خوشبخت ترین کنم
برو زیر اخرین پستش کامنت بذار چرا جواب دایرکت نمیدید پول من رو برگردونید وگرنه شکایت میکنم ازتون و … ...

هنوز سین نزده . گفتم یکم دیگ صبر کنم اگه نزد میرم کامنت میزارم😑

من همیشه سفارسم زود میرسید یه مانتو بیست روز طول کشید جواب درستی هم نمیدادن میگفتن پیگیری میکنیم  کد رهگیری هم اشتباه بود بعد کد رهگیری جدید بهم دادن و مانتو رسید  دیگه نفهمیدم قضیه چی بود

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
2706