2297

چرا تو بلاگرا نیست ؟ چرا اینقدر خوشبختن ؟ 

حالا نگین  ظاهر سازی و این حرفاا اگ ظاهر سازی   بود هروز  هروزززز  نبود دیگه هروزشون معلومه 😒 

از هروزشون  فیلم و عکس میذارن  بلخره  ی حا در میرفت دیگه 

..........

اینجا چون دور از فامیل و آشنا و ایناست میان میگن خیلی‌هاشون البته دروغه ها باور نکنید

تو که میشناسی منو روانیم🎶 تو بیا منو ببر عاشق تبانیم🎶از دست دادم تورو دیوونه شدم دیگه عصبانیم🎶 یهو چیشد دلت زده شد 🎶اونی که میمرد واست بده شد.❤Biliyor musun❤Böyle gülmezdim senden önce❤Böyle doğmazdı güneşBitirece❤tüm derdi kederimi bir bakışın❤Böyle atmazdı yürek❤Ah bir de dokunsan❤Yangınlar az gelecekAnlattım yokluğunu bilmem ki kaç geceye❤Hoşgeldin yazıma kışıma❤Kıyamamtek ❤damla gözyaşına❤Ölürüm sana bir şey olsa❤Ömrümden ömür gidecek.هر کس بخاطر ظلمی که بهت کرده، مستحق مجازاته!اگه ببخشیش، اونو ازحقش محروم کردی...🙃. خانندگی دوس دارم😢 ی دختریم ک عاشق رقص و موزیکه💟💟همیشه عشق باشد همیشه برکت باشگاه پرواز۶۵۰😍🌹شبکه دو🌹😍 من یک دختر ترکم😍یک دهه ۸۰ایم😎بردی دل از باور من❣ ای ترک غارتگر من ❣جانم بر لب من ❣ای دلبر دیوانه ی من❣https://harfeto.timefriend.net/16532135615792

بچه ها برای پسر نازم از این سایت لباس و سیسمونی با اسم خودش گرفتم، جالب اینه که هر چیزی انتخاب کنید با گلدوزی اسم بچه خودتون میفرسته، 

البته برای بچه های بزرگتر هم حوله و عروسک و تیشرت دارن که همه گلدوزی اسم کودک خودتون رو دارن، 

من خودم راضی ام واقعاً اینجا میتونید قیمت ها و مدل ها رو ببینید

معمولا بلاگرا خوشی هاشون رو به نمایش میذارن ولی اینجا چون همدیگه رو نمی شناسیم خیلی ها از دغدغه ها و مشکلاتشون راحت صحبت می کند و البته خیلی‌ها هم حقیقت نداره و فقط برای جلب ترحم و دلسوزیه

♡عشق♡خوب است... اگر یار ♡خدایی♡ باشد... 
2306

چون تو نی نی سایت ناشناسن واقعیتارو میگن اما اینستا نمایشیه مشخصه باید خودشونو موجه نشون بدن

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند
2050
میگم  هروز  ک نمیشه

چرا میشه.بلاگرا هرروز نهایت یکی دوساعت از زندگیشونو به نمایش میزارن.اون دوساعت هم قسمتای خوبشه 

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند